У натовпі — студенти, айтівці, ветерани й військові у пікселі. За кілька метрів рекрутери пояснюють різницю між підрозділами та спеціальностями,…
Від початку цієї доби відбулося 224 бойових зіткнення.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 22:00 18 грудня.
Загарбники завдали по території України одного ракетного удару із використанням однієї ракети, 32 авіаційних ударів, скинувши 31 керовану авіаційну бомбу. Крім цього, залучили для ураження 529 дронів-камікадзе та здійснили понад 3200 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
На Харківському напрямку противник один раз штурмував позиції наших підрозділів у районі Вовчанська, Сили оборони відбили спробу окупантів просунутись вперед.
На Куп’янському напрямку ворог проводив наступальні дії біля Петропавлівки, Колісниківки та Лозової. Українські захисники зупинили 18 ворожих атак.
На Лиманському напрямку російські загарбники 21 раз штурмували позиції Сил оборони поблизу Греківки, Новоєгорівки, Надії, Ямполівки та Тернів, отримали відсіч, триває три боєзіткнення.
Чотири атаки ворожих військ відбили українські захисники на Сіверському напрямку, наразі точиться бій поблизу Верхньокам’янського. П’ять разів противник намагався просуватись в районі Часового Яру, Григорівки та в напрямку Білої Гори, один бій ще не закінчився.
На Торецькому напрямку відбулося 13 боєзіткнень. Ворог штурмував позиції українських підрозділів біля Торецька, Диліївки та Щербинівки. Десять атак агресора відбито, бої продовжуються.
На Покровському напрямку противник 45 разів атакував у районах Миролюбівки, Променя, Лисівки, Даченського, Зеленого, Нововасилівки, Чумацького та Новооленівки. Наші захисники відбили 38 штурмів, ще сім боєзіткнень продовжуються.
На Курахівському напрямку ворог здійснив 22 спроби прорвати нашу оборону поблизу населених пунктів Сонцівка, Старі Терни, Курахове та Дачне. Вісімнадцять боєзіткнень завершено, ще чотири — досі продовжуються.
На Времівському напрямку противник 24 рази атакував наші підрозділи біля Костянтинопольського, Розливу, Великої Новосілки, Благодатного, Нового Комара та Сторожевого. Українські захисники стійко тримають оборону, досі триває десять бойових зіткнень.
На Оріхівському напрямку ворожі підрозділи намагалися прорватися до Новоандріївки, зазнали втрат та відступили.
Двічі ворог марно атакував наших оборонців на Придніпровському напрямку.
На Курщині Сили оборони відбили 55 штурмів російських загарбників, три боєзіткнення тривають досі.
У Генштабі ЗСУ відзначили воїнів 38-ї окремої бригади морської піхоти, 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади, 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, 425-го окремого штурмового батальйону, які ефективно нищать ворога, завдаючи йому вагомих втрат у живій силі та техніці.
У ніч на 24 травня російські БПЛА атакували Черкаси, внаслідок чого 11 людей травмовані, з них двоє дітей.
Станом на 8:10 відомо, що унаслідок масованої атаки рф на Київ загинула літня жінка, ще 34 людини постраждали, серед них дві дитини.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 248 бойових зіткнень.
За минулу добу бойові втрати російської армії склали 1110 одиниць особового складу танк і чотири бойові броньовані машини.
Унаслідок чергової російської атаки у Київській області зафіксовано пошкодження житлових будинків, а також займання у кількох районах області.
Російська армії завдала масованого ракетного удару по Києву вночі 24 травня. Є загиблий та поранені.
Молодший інспектор прикордонної служби
від 20100 до 25000 грн
Херсон
Державна прикордонна служба України
У натовпі — студенти, айтівці, ветерани й військові у пікселі. За кілька метрів рекрутери пояснюють різницю між підрозділами та спеціальностями,…