Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Мінвбивства рф заявило, що за минулий тиждень нібито збило 10 ракет ATACMS, додаючи це до загальних «успіхів» у листопаді: 15 ракет ATACMS і 37 HIMARS.
Ба більше, мо рф регулярно звітує про «знищення» пускових установок HIMARS, кількість яких вже перевищила ту, яку отримала Україна.
Про це пише Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Ці заяви спрямовані на підтримку ілюзії «величі» росії, адже російська пропаганда в усі часи діяла за принципом кількісного перебільшення. Для прикладу, ще у 2017 році сєргєй шойгу доповідав про «звільнення» 500 тис. км² у Сирії, хоча площа всієї країни становить лише 185 тис. км². Водночас реальні факти залишаються поза офіційними зведеннями.
За повідомленням Міністерства оборони України, у листопаді російська армія зазнала найбільших безповоротних і санітарних втрат у живій силі від початку широкомасштабного вторгнення: за цей місяць наші воїни задвохсотили та затрьохсотили 45 720 ворожих солдатів. Але ці дані залишаються поза увагою пропагандистів, які фокусуються на створенні власних ілюзорних перемог.
Зрештою, росіяни й справді можуть збивати українські ракети нафтобазами, аеродромами чи військовими заводами. Такі фейкові «звіти» не лише формують хибну картину реальності для внутрішньої аудиторії, але й покликані відвертати увагу від масштабних втрат і провалів росії на фронті.
@armyinformcomua
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 24000 до 124000 грн
Мукачево
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….