ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Здавала ворогу розташування Сил оборони: викрито мешканку прифронтової Костянтинівки

Новини
3 Грудня 2024, 17:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Служба безпеки затримала мешканку міста Костянтинівка, яку спецслужба рф завербувала влітку цього року.

Про це повідомили в СБУ.

За матеріалами справи, 51-річна безробітна намагалася виявити і передати рашистам локації укріпрайонів та артилерійських позицій українських військ, що ведуть бої за Часів Яр.

У подальшому рф планувала здійснити повітряні атаки на ці підрозділи ЗСУ і в такий спосіб створити умови для прориву оборони міста.

Контррозвідка СБУ викрила ворожі плани і затримала жінку за місцем проживання. Одночасно було проведено комплексні заходи для убезпечення відповідних підрозділів Сил оборони.

Під час обшуку в затриманої вилучено комп’ютерну техніку та мобільний телефон із доказами роботи на ворога.

Слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Затримана перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.


Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць
Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць

Зенітники 53-ї окремої механізованої бригади за місяць знищили 615 російських безпілотників — це новий рекорд підрозділу.

Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»
Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»

Оператори підрозділу «Хорнет» 3-го полку ССО уразили російську РСЗВ БМ-21 «Град».

«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів
«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів

Президент України присвоїв звання Героя України молодшому лейтенанту Владиславу Польському, який урятував двох поранених воїнів.

Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари
Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари

Міноборони має посилити далекобійні удари, захист українського неба та забезпечення війська.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Рульовий-мотоpист, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

WorkUa Водій

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Olx Сапер. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО