ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Наслідки нічної атаки на Тернопільщині та Рівненщині: росіяни влучили в об’єкт енергозабезпечення

Новини
3 Грудня 2024, 11:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Уночі 3 грудня російські окупанти завдали удару БПЛА по місту Тернопіль, у результаті чого на території одного з підприємств виникла пожежа.

Про це інформує Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«Завдяки оперативним та злагодженим діям надзвичайників, пожежу ліквідували. На місці працювали 34 рятувальники та 11 одиниць спеціальної техніки», — йдеться в повідомленні.

За попередньою інформацією, загиблих та поранених немає.

Голова Тернопільської ОДА В’ячеслав Негода зазначив, що під час нічної атаки ворога на Тернопільщину було влучання в об’єкт енергозабезпечення, внаслідок чого виникла пожежа.

«Виникли проблеми з енергопостачанням декількох населених пунктів. Працюємо над усуненням проблеми зі світлом», — заявив він.

Крім того, у ДСНС заявили, що на Рівненщині сьогодні вночі внаслідок ворожої атаки на об’єкті інфраструктури виникла пожежа. До її ліквідації було залучено 50 вогнеборців та 12 одиниць техніки.

Раніше в Повітряних Силах заявляли, що вночі було зафіксовано кілька влучань по об’єктах критичної інфраструктури на Тернопільщині та Рівненщині. Загалом ворог атакував Україну 28-ма ударними БПЛА типу Shahed та безпілотниками інших типів.

Як повідомляла АрміяInform, вночі 2 грудня під час повітряної тривоги ворог також атакував Тернопіль і пошкодив житловий будинок.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник групи охорони та патрульно-постової служби

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

WorkUa Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

WorkUa Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

RobotaUa Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…