ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Юнакам ніхто не пише — бо під арештом за підпал пошти

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Грудня 2024, 21:42

Троє юнаків з Могилів-Подільського району вночі на «замовлення» підпалили будівлю Укрпошти.

Про це повідомив 2 грудня Офіс Генерального прокурора.

Один із підозрюваних через Telegram-спільноту з оголошеннями знайшов пропозицію на здійснення підпалу приміщень військових або правоохоронних структур, відділень зв’язку тощо.

За виконання завдання обіцяли $3000. Надалі він сам обрав об’єкт для вчинення диверсії та залучив двох товаришів. Диверсійні дії фіксувалися на відео для звітності перед «замовником».

Пожежу ліквідували, люди не постраждали.

У межах слідства встановлюються всі обставини злочину, у тому числі причетність до організації диверсії спецслужб рф.

За процесуального керівництва органів прокуратури юнакам повідомлено про підозру за фактом диверсії, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України).

Наразі двоє підозрюваних перебувають під вартою, ще один — під цілодобовим домашнім арештом.

Як повідомляла АрміяInform,

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Для військовозобов’язаних документ у Резерв+ стає основним: Міноборони

Для військовозобов’язаних документ у Резерв+ стає основним: Міноборони

Оновлено порядок оформлення військово-облікових документів: відтепер вони створюються виключно в електронному форматі.

Посилення авіації, нові санкції, дипломатична робота: звернення Президента.

Посилення авіації, нові санкції, дипломатична робота: звернення Президента.

У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський розповів про проведену дипломатичну роботу, зокрема у напрямку двадцятьох пунктів щодо закінчення війни, повилення Повітряних Сил ЗСУ та анонсував нові санкції проти агресора.

«Ми підготували український погляд на базові 20 пунктів документа для закінчення війни»: Президент

«Ми підготували український погляд на базові 20 пунктів документа для закінчення війни»: Президент

Президент України Володимир Зеленський та команда провели розмову з американською стороною, в якій обговорили роботу над фундаментальним документом для закінчення війни в Україні.

Прийшов, побачив і спалив: дронарі 45-ї бригади знищили півночнокорейську РСЗВ

Прийшов, побачив і спалив: дронарі 45-ї бригади знищили півночнокорейську РСЗВ

Оператори БПЛА 45-ї ОАБр вполювали «TYPE 75» — північнокорейську РСЗВ, котрі постачають до армії агресора з КНДР.

«Кінець маршруту»: Signum знищили російський УАЗ із боєкомплектом на Лиманщині

«Кінець маршруту»: Signum знищили російський УАЗ із боєкомплектом на Лиманщині

Пілоти батальйону Signum 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира продовжують перетворювати російські спроби прокласти нові лісові маршрути постачання на безвихідь.

«Павербанк, іграшка, горіх»: інженери Президенської бригади про нові пастки й підготовку піхоти

«Павербанк, іграшка, горіх»: інженери Президенської бригади про нові пастки й підготовку піхоти

Інструктори 2-го механізованого батальйону проводять підготовку новоприбулих військовослужбовців з основ інженерно-саперної справи. Заняття ведуть сапери Артем («Зідан») та Олександр («Крот»), які передають бійцям знання, що безпосередньо впливають на їхню безпеку на позиціях.

ВАКАНСІЇ

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби, зв’язківець

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---