ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

СБУ затримала миколаївського «бабая», який з горища знімав українські позиції

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Листопада 2024, 12:23

Контррозвідка Служби безпеки України викрила в Миколаєві агента фсб, який допомагав коригувати ракетно-дронові удари по місту. Ним виявився колишній викладач місцевого університету.

Про це інформує Служба безпеки України.

Зловмисник організував спостережний пост на горищі багатоповерхівки, де встановив приховану відеокамеру. За її допомогою агент намагався фіксувати розташування українських систем ППО, бойових позицій і рух озброєнь Сил оборони. Його метою було передання даних для обходу українських систем протиповітряної оборони.

СБУ задокументувала діяльність зловмисника та затримала його за місцем проживання. Під час обшуків вилучено мобільний телефон, відеокамеру й носії інформації, які містять докази його співпраці з російськими спецслужбами.

За даними слідства, агент фсб був завербований через антиукраїнські коментарі, які він залишав у російських Telegram-каналах. Подальший зв’язок з куратором здійснювався через посередника з окупованої частини Донеччини.

Зловмиснику оголошено підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада в умовах воєнного стану). Наразі він перебуває під вартою, йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині дуже жадібний школяр має шанс зустріти вічність у тюрмі.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Переплутали кордон із пляжем: прикордонники перервали нічний заплив ухилянтів на матрацах
Переплутали кордон із пляжем: прикордонники перервали нічний заплив ухилянтів на матрацах

На Вінниччині прикордонники зупинили трьох військовозобов’язаних, які намагалися перепливти Дністер і втекти до Молдови.

Сніг, вітер, РЕБ, FPV, БТР: наземний дрон вивіз поранених, хоч все було проти нього
Сніг, вітер, РЕБ, FPV, БТР: наземний дрон вивіз поранених, хоч все було проти нього

Оператори батальйону безпілотних систем 63-ї механізованої Лиманської бригади у вкрай важких умовах вивезли двох поранених побратимів.

«Спочатку труїли газом, потім прилетіло 20 FPV» — боєць «Голландець» 108 днів тримав позицію
«Спочатку труїли газом, потім прилетіло 20 FPV» — боєць «Голландець» 108 днів тримав позицію

Боєць 425-го штурмового полку «Скеля» з позивним «Голландець» зайшов на позицію ще 12 листопада 2025 року.

«Вже понад десять країн звернулися до України по підтримку в захисті від Shahed» — Президент
«Вже понад десять країн звернулися до України по підтримку в захисті від Shahed» — Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив про це у Парижі, де мав зустріч із Президентом Франції Емманюелем Макроном.

Прямий ефір: Третя штурмова захопила росіян, окупант обрав смерть, на матрацах через Дністер
Прямий ефір: Третя штурмова захопила росіян, окупант обрав смерть, на матрацах через Дністер

Бійці Третьої штурмової дістали окупантів з-під землі. Розвідники «FLAMBERGE» влаштували тихий рейд на ворожу позицію у спаленій лісосмузі.

«Небо», «Бук» і 4 рідкісних БПЛА:  оператори СБС настріляли багато цінних цілей
«Небо», «Бук» і 4 рідкісних БПЛА:  оператори СБС настріляли багато цінних цілей

ЗРК «Бук-М1» був знищений біля Курахово на окупованій Донеччині, а стаціонарна РЛС «Небо-55Ж6» у окупованому Криму.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Оператор БПЛА (за контрактом у ЗСУ)

від 20100 до 170100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Кабельник-спаювальник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Ужгород

Старобільський РТЦК та СП

Фельдшер

від 21500 до 25000 грн

Чернівці

Державна прикордонна служба України

--- ---