На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
Окупанти постійно намагаються перейти через канал і протиснути наші позиції, зазнають великих втрат, але спроби свої продовжують.
Про це на стрімі Армії TV розповів командир роти вогневої підтримки 5 штурмової Київської бригади Микола Зінько.
«Орки перебігають за канал. Це, так би мовити, «сіряк», в якому їм не вдається закріпитися. Там їх вбивають, але вони продовжують по декілька разів кожного дня пробувати якось пролізти, перескочити цей наш канал», — повідомив Микола Зінько.
За його словами, росіяни переміщаються вранці або вдень, вночі ж штурмувати не намагаються.
«Найбільше ідуть вранці, коли ще не світло до кінця, але й не темно. Намагаються переміщатися і вдень. А от вночі ні, бо температура впала, контраст став великий і тепловізійні дрони легко виявляють противника», — пояснив Микола Зінько.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 5 штурмової Київської бригади вразили російський бомбомет РБУ-6000 «Смерч-2» на Краматорському напрямку.
Окупанти атакували ракетами об’єкти інфраструктури. Загалом ворог запустив 11 ракет та 164 дрони.
Російські окупаційні сили відправляють своїх піхотинців у Покровськ без засобів індивідуального захисту, аптечок та навіть зброї.
Абсолютний цинізм — просити про тишу для проведення пропагандистських святкувань і завдавати таких ракетно-дронових ударів в усі дні перед тим.
У вівторок, 5 травня, наша країна відзначає День фахівців цивільно-військового співробітництва Збройних сил України.
На Костянтинівському напрямку тривають «метеозалежні» атаки. Росіяни атакують в пончо.
За минулу добу українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупантів.
Перекладач-інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Вся Україна
Мукачівський прикордонний загін
Стрілець, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….