Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
26 листопада відбулося засідання Ради Україна — НАТО для обговорення безпекової ситуації в Україні після того, як минулого тижня росія запустила експериментальну балістичну ракету середньої дальності.
Про це повідомила пресслужба Альянсу.
Засідання пройшло на рівні послів. Вищі українські військові посадовці провели брифінг для членів Ради по відеозв’язку.
«Під час засідання члени Альянсу підтвердили свою підтримку Україні. Атака, яка була спрямована на Дніпро, розглядається як чергова спроба росії тероризувати цивільне населення в Україні і залякати тих, хто підтримує Україну, яка захищається від незаконної і неспровокованої агресії росії», — йдеться у повідомленні.
Як раніше зазначила речниця НАТО Фара Дахлалла, «розгортання цього потенціалу не змінить перебіг конфлікту і не відверне союзників НАТО від підтримки України».
Рада Україна — НАТО є майданчиком для консультацій між членами Альянсу і Україною з питань безпеки, що становлять спільний інтерес, в тому числі щодо агресивної війни росії.
Засідання проходило під головуванням виконуючого обов’язки заступника Генерального секретаря НАТО Бориса Руге. Наступне засідання Ради Україна-НАТО має відбутися під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу, яка пройде 3-4 грудня.
Як повідомляла АрміяInform, 21 листопада росіяни вдарили по Дніпру новою балістичною ракетою середньої дальності, створеною на основі старішої МБР «Рубєж», що є потенційним носієм ядерної боєголовки.
ГУР МОУ повідомило, що росія завдала удару, застосувавши балістичну ракету, ймовірно, зі складу ракетного комплексу «Кєдр».
Підльотний час цієї російської ракети з моменту запуску в астраханській області до влучання в місті Дніпро становив 15 хвилин. На ракеті було встановлено шість бойових частин: кожна — оснащена шістьма суббоєприпасами. Швидкість на кінцевій ділянці траєкторії — понад 11 Махів.
Станом на жовтень поточного року росія мала виготовити два експериментальні зразки ракети зі складу ракетного комплексу «Кєдр».
@armyinformcomua
Бійці 3-го Інтернаціонального легіону оборони України продемонстрували неймовірну майстерність, збивши ворожий дрон-камікадзе на ходу.
Верховна рада підтримала законопроєкт щодо створення та функціювання Єдиного реєстру українських військовослужбовців.
На Покровському напрямку ситуація залишається напруженою і складною. Противник не полишає спроб штурмувати. Адже росіяни відчайдушно прагнуть вийти на кордони Дніпропетровської області.
Під приводом «забезпечення безпеки» російська влада продовжує масово відключати мобільний інтернет у регіонах, щоб обмежити доступ населення до небажаної інформації та посилити контроль.
Оператори безпілотних систем 68-ї окремої єгерської бригади демонструють дивовижну філігранність в управлінні своїми дронами, вистежуючи російських окупантів, де б ті не ховалися.
На Покровському напрямку — найскладніше з усіх відтинків східного фронту. Кількість штурмових дій лише зростає. До того ж ворог націлився на логістику Сил оборони.
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…