ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вивчення норм міжнародного гумантарного права: у ЗСУ організували додаткові заняття з військовослужбовцями

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2024, 17:32

У системі підготовки військ організовані додаткові систематичні заняття з військовослужбовцями ЗС України з поглибленого вивчення норм міжнародного гумантарного права.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського, для максимального розширення охоплення особового складу військових частин, до таких занять були залучені й авторитетні міжнародні організації.

Так, у листопаді 2024 року  завдяки підтримці міжнародної гуманітарної організації «Женевський заклик», забезпечено додаткове проведення шести навчальних тренінгів з МГП для понад 200 сержантів Збройних Сил України у різних військових гарнізонах.

Найбільш цінним є те, що навчальні тренінги проводяться з акцентом на практичне моделювання можливих проблемних ситуацій у сфері застосування норм МГП на полі бою з визначенням оптимального алгоритму дій для їх вирішення.

Крім того, систематичне проведення таких занять сприяло налагодженню активного обміну досвідом і навчальними практиками між представниками юридичних служб ЗСУ та міжнародними організаціями, зокрема «Женевського заклику», які опікуються навчанням військовослужбовців правилам і звичаям ведення війни.

Практичну реалізацію зазначеного проєкту забезпечує ГО «Ліга офіцерів», яка є виконавчим партнером міжнародних організацій, котрі співпрацюють з Генеральним штабом Збройних Сил України у сфері застосування норм МГП.

Читайте нас у Facebook
Знищили скупчення окупантів, російський нічний терор, екшн-відео провального штурму: стрім
Знищили скупчення окупантів, російський нічний терор, екшн-відео провального штурму: стрім

Шестеро окупантів прикинулися цивільними, але їх засікли й підірвали. росіяни намагалися сховатися в будинку з написом «Цивільні люди»

Кількість жертв російського удару по Києву зросла до восьми — серед загиблих 12-річна дитина
Кількість жертв російського удару по Києву зросла до восьми — серед загиблих 12-річна дитина

У Києві продовжує зростати кількість жертв після масованої російської атаки в ніч на 14 травня. Серед загиблих — 12-річна дитина.

«Пруть собі, як зомбаки»: на Олександрівському напрямку після отриманого відкоша в росіян зник «запал»
«Пруть собі, як зомбаки»: на Олександрівському напрямку після отриманого відкоша в росіян зник «запал»

На Олександрівському напрямку окупанти продовжують спроби пересування малими піхотними групами, намагаються накопичуватися.

Авіація «розібрала» точки росіян у Покровську: Сили оборони вдарили по місцях запуску БПЛА
Авіація «розібрала» точки росіян у Покровську: Сили оборони вдарили по місцях запуску БПЛА

Українська авіація завдала ударів по місцях накопичення російських військ у Покровську та поблизу Мирнограда.

«Застряг у пеклі»: бійці «Люті» врятували пораненого чоловіка, проклавши йому безпечний маршрут через Костянтинівку
«Застряг у пеклі»: бійці «Люті» врятували пораненого чоловіка, проклавши йому безпечний маршрут через Костянтинівку

Через постійні удари ворожої авіації, артилерії та БПЛА Костянтинівка перетворилася на справжню пастку для цивільного населення, яке залишилось у місті.

Понад півтори тисячі дронів та пів сотні ракет — Президент підсумував дводенну повітряну атаку росіян
Понад півтори тисячі дронів та пів сотні ракет — Президент підсумував дводенну повітряну атаку росіян

На Ставці заслухали доповідь військових по захисній операції від масованого та фактично безперервного російського удару, що тривав майже дві доби.

ВАКАНСІЇ
Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

--- ---