ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Один проти шести ворогів: наш воїн зупинив російську штурмову групу

Відео Новини
24 Листопада 2024, 13:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Воїн Батальйону К-2 54 окремої механізованої бригади зупинив просування ворожої штурмової групи.

Відео опубліковано на Facebook-сторінці батальйону.

На кадрах з безпілотника можна побачити, як окупанти просуваються окопами з наміром захопити українські позиції. Їх автоматними чергами зустрів військовослужбовець з позивним «Кум».

Військові рф злякалися такого спротиву та почали відступати. Деякі з них намагалися сховатися в залишках посадки, але були ліквідовані дронами.

Як повідомляла АрміяInform, бійці підрозділів Президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького розтрощили ворожу бронеколону з піхотою в районі Великої Новосілки.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу – підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.


Євгенія Хмару призначили тимчасовим керівником Міноборони
Євгенія Хмару призначили тимчасовим керівником Міноборони

Кабінет Міністрів за погодженням із Президентом України призначив Євгенія Хмару тимчасовим виконувачем обов’язків міністра оборони України.

СБУ знищила російський бомбардувальник, окупанти підірвали собі склад, «ждуни» в Часовому Яру: стрім
СБУ знищила російський бомбардувальник, окупанти підірвали собі склад, «ждуни» в Часовому Яру: стрім

Знищили російський бомбардувальник, який запускав ракети по Україні.

Передавала росіянам дані про оборонні підприємства Харкова: зрадницю засуджено до 15 років ув’язнення
Передавала росіянам дані про оборонні підприємства Харкова: зрадницю засуджено до 15 років ув’язнення

Мешканка села Тернова Чугуївського району, яка працювала сторожем в одному з ліцеїв Харкова, надсилала ворогу інформацію про стратегічно важливі підприємства.

Дрони для ударів у глибину: Володимир Зеленський збере Ставку з командирами корпусів і виробниками
Дрони для ударів у глибину: Володимир Зеленський збере Ставку з командирами корпусів і виробниками

Після доповідей командирів корпусів Президент анонсував засідання Ставки, присвячене забезпеченню війська дронами та іншими критично важливими засобами.

ВАКАНСІЇ
Olx Системний адміністратор

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

RobotaUa Кухар, молодший інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

WorkUa Головний сержант взводу

від 23000 до 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

RobotaUa Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…