ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На мотоциклах і квадроциклах: у Силах оборони розповіли про тактику росіян на Запорізькому напрямку

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2024, 13:49
Ілюстративне фото

На Запорізькому напрямку російські війська здійснюють штурми позицій Сил оборони України малими групами.

Про це в ефірі “Суспільне.Новини” розповів начальник секції першого батальйону 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України Ігор Шафігулін.

«За минулий тиждень противник кілька разів намагався провести штурми малими групами чисельністю до 10 окупантів. Також були спроби провести штурмові дії на мотоциклах та квадроциклах. Військовослужбовці «Спартану» виявили окупантів заздалегідь та знищили: артилерією, скидами та FPV-дронами», — сказав Ігор Шафігулін.

Він додав, що росіяни накопичують особовий склад на своїх «точках», після цього групи намагаються провести штурмові дії.

«Зазвичай загальна їхня кількість складає до 20 військовослужбовців. Якщо перша хвиля дійшла, то запускається друга. Якщо перший наступ не мав успіху, то на «точку» додаються окупанти, щоб продовжувати спроби штурмових дій», — сказав Ігор Шафігулін.

Як повідомляла АрміяInform, на Краматорську напрямку окупанти також здійснюють постійний тиск на наші позиції малими піхотними групами, які повсякчасно намагаються підійти до наших позицій.

Читайте нас у Facebook
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер (ФЕС)

від 22000 до 23000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Спеціаліст оператор протидії технічним розвідкам

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Заступник командира БМП – навідник-оператор 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Кулеметник, військовослужбовець

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

--- ---