ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Рустем Умєров про День Гідності та Свободи: Українці довели, що сила нашої єдності незламна

Новини
21 Листопада 2024, 12:10
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр оборони України Рустем Умєров подякував кожному, хто захищає свободу і гідність нашої держави.

Про це йдеться в його заяві з нагоди Дня Гідності та Свободи.

«Сьогодні ми згадуємо події, які визначили наш шлях і змінили історію України назавжди. У 2004-му та 2013-му роках українці продемонстрували усьому світові, що наша держава — повноправна частина європейської спільноти, а воля, гідність і прагнення до справедливості є основою нашої національної ідентичності», — зазначив Рустем Умєров.

Він додав, що російська агресія, яка набрала обертів, мала на меті знищити здобутки двох революцій.

«Кремль прагнув розколоти нас, підкорити, стерти нашу свободу. Але українці довели, що сила нашої єдності незламна. На кожен виклик ми відповідали не словами, а діями, стаючи сильнішими, згуртованішими та рішучішими», — сказав він.

Міністр оборони заявив, що понад 1000 днів великої війни українці разом захищають свою державність і цінності, які об’єднують націю.

«Ми перетворюємо Сили оборони України на одну з найсильніших і найтехнологічніших армій світу. Ми змінюємо формат оборонної співпраці з партнерами, виходячи на нові рівні стратегічної взаємодії. Ми руйнуємо потенціал ворога, завдаючи ударів по його позиціях на сотні й тисячі кілометрів від наших кордонів. І ми переможемо. Це не лише наша мета, а наш обов’язок. Ми маємо зробити все, щоб Україна більше ніколи не зазнала таких загроз», — підкреслив Рустем Умєров.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир відділення

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

WorkUa Оператор БпЛА, FPV

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Оператор засобів РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

105 окремий батальйон 63 ОБр ЗСУ

WorkUa Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

ПУБЛІКАЦІЇ