Чоловік систематично публікував у Telegram інформацію про місця виконання завдань військовими ТЦК та СП і про блокпости, де проводилися заходи…
На фронті відбулося 130 бойових зіткнень. Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу та виснаження їхнього бойового потенціалу.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Противник завдав, 51 авіаційний удар (зокрема, задіяв 78 КАБ) та 600 ударів дронами-камікадзе, здійснив майже 3,5 тисяч обстрілів позицій наших військ.
Поблизу Вовчанська на Харківському напрямку російські терористи п’ять разів штурмували позиції українських підрозділів. Ворог скидав авіабомби в районах Нескучного, Високої Яруги та Нової Козачої.
Одинадцять разів ворог атакував наші укріплення на Куп’янському напрямку поблизу Кіндрашівки, Лозової, Петропавлівки, Загризового, Першотравневого та Кругляківки. Авіаційних ударів зазнали Петропавлівка та Лозова.
Позиції українських захисників в районах населених пунктів Греківка, Новоєгорівка, Григорівка, Торське та Терни протягом доби на Лиманському напрямку 14 разів штурмували російські війська. Ворог скинув КАБ в районі Райгородка.
На Сіверському напрямку противник скинув дев’ять авіабомб на Сіверськ та ще чотири на Закітне, наступальних дій не проводив.
Поблизу Ступочок відбулось одне боєзіткнення на Краматорському напрямку. Стінки та Миколаївка зазнали авіаударів КАБами.
На Торецькому напрямку окупанти вісім разів штурмували у районах Торецька, Дружби та Щербинівки. Противник успіху не мав. Триває одне боєзіткнення в Торецьку. Авіаційних ударів ворог завдав по Романівці, Костянтинівці та Сухій Балці.
На Покровському напрямку противник здійснив 37 штурмових і наступальних дій. Найбільша активність російських окупантів зберігається в районах Променю, Лисівки, Петрівки, Даченського, Миролюбівки, Новоторецького, Юр’ївки, Пустинки та Пушкіного. Чотири боєзіткнення на напрямку ще тривають.
Інтенсивно атакує ворог наші підрозділи на Курахівському напрямку. Наразі нараховується 22 атаки. Терористи намагалися просунутися в районах Новоселидівки, Сонцівки, Берестків, Курахового, Дальнього, Єлизаветівки та Антонівки, на даний час точаться один бій поблизу Сонцівки.
На Времівському напрямку агресор, за підтримки авіації, 15 разів штурмував передній край нашої оборони поблизу Костянтинопольського, Трудового, Сухих Ялів, Роздольного та Новодарівки. Чотири боєзіткнення досі тривають.
Безрезультатно для ворога закінчилась спроба просунутись вперед в напрямку Новоандріївки на Оріхівському напрямку.
На Придніпровському напрямку відбито дві ворожі атаки, противник успіху не мав.
Триває операція Сил оборони України в Курській області. Українські захисники відбили понад 20 спроб окупантів вибити наші підрозділи із займаних позицій.
Також у відомстві відзначили українських воїнів зі 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, 126 окремої бригади територіальної оборони, 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, 71 окремої єгерської бригади, 38 окремої бригади морської піхоти, які стійко стримують навалу переважаючих сил противника.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 63 механізованої бригади показали, як встановлення РЕБ допомагає зберігати бойову техніку від російських дронів-камікадзе.
У середу, 27 травня, російські окупаційні сили завдали удару по цивільній інфраструктурі Одещині.
Сили оборони спростували російські заяви про нібито захоплення села Гранів Дергачівської громади на Харківщині.
У 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» показали фоторепортаж про роботу операторів наземних роботизованих комплексів батальйону Alter Ego.
На Південно-Слобожанському напрямку малі групи ворожої піхоти активно рухаються і намагаються «заякоритися».
Викрито 35-річного експоліцейського, який вимагав гроші за організацію оформлення фіктивної інвалідності для подальшого звільнення від військової служби.
Кремль координує масштабні гібридні операції в Європі, спрямовані на дискредитацію України та розпалювання внутрішніх конфліктів у Європі та за її межами.
Технік відділення зв’язку та інформаційних систем
від 20000 до 22000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Військовослужбовець Військової служби правопорядку
від 22000 до 60000 грн
Одеса
Південне територіальне управління Військової служби правопорядку
Чоловік систематично публікував у Telegram інформацію про місця виконання завдань військовими ТЦК та СП і про блокпости, де проводилися заходи…