Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясинський. — За перший тиждень ми вже повернули 14 людей і ще 13 зараз на розгляді….
Два дні поспіль росіяни обстрілюють село в Новгород-Сіверській громаді Чернігівської області, що межує з рф.
Про це повідомив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.
Окупанти б’ють по селищу з мінометів та застосовують дрони, завдають танкових ударів.
Внаслідок атаки ворога знищені два будинки, пошкоджені будівлі церкви та дитячого садочка.
Інформація про постраждалих не надходила.
Як повідомляє АрміяInform, увечері 19 листопада російська ракета поцілила в адміністративну будівлю у Прилуках.
На початку тижня чергова провокація окупантів зазнала поразки. Ворожі диверсанти встановили поблизу кордону на Чернігівщині, на зруйнованому мосту через річку Судость, свої прапори.
Після виявлення російської символіки прикордонники оперативно спрямували в ціль дрони, які точними ударами знищили «ганчірки».
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення, військовослужбовець
до 25000 грн
Київ
Військова частина А7039
Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясинський. — За перший тиждень ми вже повернули 14 людей і ще 13 зараз на розгляді….