Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Командування окупантів розповсюджує страшні байки про жорстокість українських бійців, щоб не дати своїм солдатам здатися у полон.
Про це на стрімі АрміїTV розповів військовослужбовець 4 бригади оперативного призначення Нацгвардії «Рубіж» Андрій Отченаш.
За словами Андрія, бійці його бригади неодноразово фіксували випадки, коли росіяни вкорочували собі життя, аби не потрапити у полон.
«Їх максимально жахають, їм говорять про те, що ми відрізаємо полоненим статеві органи, знущаємося, робимо якісь абсолютно жахливі речі в стилі терористів. І вони так цього дійсно бояться, що їм легше застрелитися чи підірватися на гранаті. Через цей переляк окупанти не здаються у полон аж так часто, як вони стріляються», — розповів Андрій Отченаш.
За його словами, коли росіяни все ж потрапляють у полон, то вони дуже дивуються, що над ними не знущаються, а застосовують до них норми міжнародного права.
Як повідомляла АрміяInform, бійці батальйонів «Свобода» 4 бригади оперативного призначення Нацгвардії «Рубіж» завдали великих втрат окупантів, які спробували прорвати нашу оборону.
@armyinformcomua
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
від 23000 до 123000 грн
Володимир, Волинська область
від 20000 до 120000 грн
Краматорськ
23 ОМПБ 56 ОМПБр
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….