ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В окупованому Маріуполі багато підбитої техніки, росіяни стягують її на ремонт

Новини
16 Листопада 2024, 10:31
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У тимчасово окупованому Маріуполі фіксують велику кількість пошкодженої російської військової техніки, яка заїжджає на територію комбінату Ілліча для ремонтів.

Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі Суспільного

«На території цього комбінату — одна з найбільших ремонтних баз, яка існує на території Приазовщині (це маріупольсько-бердянська і новоазовська агломерації)… Тому вже не дотягують її (техніку – ред.) як раніше в Новоазовськ чи на територію ростовської області, а почали ремонтувати безпосередньо на території Маріуполя. І тому ми бачимо, яка це кількість: по декілька одиниць щодня заїжджає.  І гусеничної, і колісної техніки», м сказав Петро Андрющенко.

Разом з тим, за його словами, не фіксується збільшення кількості російських військових в тимчасово окупованому Маріуполі, а навпаки — їхнє зменшення.

«У росіян не вистачає новоконтрактників наразі, щоб заповнити всі табори (від Маріуполя до Бердянська) на 100%. Я маю на увазі ті табори, які служать для підготовки підрозділів, які відходять на доукомплектування, ротації тощо. Наразі ці табори заповнені новоконтрактниками десь на 70%, і на 30% — тими, кого відведено на ротації від лінії фронту. Це вперше, бо до того табори були заповнені на 100%, а відведені на ротацію знаходилися або на півночі Маріупольського району, або на території комбінату Ілліча. Зараз тенденція інша, і це означає, що росіяни не встигають поповнювати свою живу силу відповідно до тих втрат, які несуть», — резюмував Петро Андрющенко. 

Як писала АрміяInform, у червні 2024 року перший ворожий танкер зайшов до порту Маріуполя з моменту російської окупації, ймовірно, для забезпечення паливом військової техніки та обладнання на передовій.


Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині
Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині

Харківська обласна прокуратура передала до Балаклійського районного суду обвинувальний акт проти окупанта.

Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку
Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових
Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових

Інженер підрозділу «Крила» Департаменту активних дій ГУР з позивним «Осака» розповів про систему секторного спостереження власної розробки.

«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів
«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 13 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

WorkUa Інспектор прикордонної служби, кінолог

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

RobotaUa Старший розвідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Зв’язківець/Зв’язківці (на різні посади)

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область

Olx військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Olx Водій-санітар 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…