ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Літуни проти диверсантів: ДРГ прориваються на Сумщину, їх вибивають за кордон

Новини
15 Листопада 2024, 10:07
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Сумщині фіксують регулярні спроби перетину лінії кордону ворожими диверсійно-розвідувальними групами.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

За словами Андрія Демченка, активність ворожих диверсійно-розвідувальних груп зараз зменшилася, однак ворог не відмовився від спроб проникнення. Через кордон найчастіше йдуть саме на Сумщині.

«Всі підрозділи різних складових Сил оборони діють спільно. Використовують різні технічні засоби і спостереження за місцевості і безпілотні літальні апарати, аби вчасно викрити такі групи, вибити їх з нашої території», — розповів Андрій Демченко.

АрміяInform нагадує, що прикордонники Мукачівського загону затримали 11 осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон в українських Карпатах.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Оператор засобів РЕБ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Водій (кат. B, C, CE)

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Оператор ПТРК (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область