ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Франція адаптує програми підготовки військових для України

Новини
14 Листопада 2024, 15:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський провів телефонну розмову з начальником Генерального штабу Збройних сил Франції генералом Тьєрі Бюркаром.

Про це Олександр Сирський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Під час розмови він поінформував французького колегу про оперативну ситуацію на фронті, зокрема про особливості оборонних операцій на найбільш напружених ділянках.

Генерал Тьєрі Бюркар підтвердив, що Франція продовжить надавати матеріально-технічну допомогу Україні та підтримувати підготовку українських військовослужбовців у межах тренувальної місії ЄС (EUMAM).

Зазначено, що програми підготовки адаптуються відповідно до потреб України та з урахуванням бойового досвіду ЗСУ.

На завершення розмови генерал Олександр Сирський подякував Франції за постійну підтримку Збройних Сил України.

Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський відвідав Харківщину, де працював з військовослужбовцями 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кухар окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

WorkUa Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення