— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
На Куп’янщині гаряче — неподалік Борової активні штурмові дії з залученням бронетехніки у великій кількості.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Володимир Черняк, офіцер 4 бригади оперативного призначення «Рубіж» Національної гвардії України.
Володимир Черняк пов’язує таку активізацію зі зміною сезонів. Звичні піхотні штурми замінили на «броньовані атаки» вимушено.
«Скоро природні перешкоди, які завжди є на шляху будь-якого штурму, стануть взагалі непрохідними. Це стосується і бездоріжжя. Поки противник мав можливість застосовувати багі й легкові автомобілі, та така можливість, очевидно, є вже вичерпаною», — заявив Володимир Черняк.
Раніше АрміяInform повідомляла, що пропагандисти рф активно видають бажане за дійсне на Куп’янському напрямку. Спочатку вони хотіли захопити Куп’янськ до початку листопада, потім поширювали заяви про оточення підрозділів Сил оборони на Куп’янщині.
@armyinformcomua
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
Розгорнута Пентагоном у Вашингтоні система, відома як розширена регіональна ситуаційна обізнаність (ERSA), об’єднує вдосконалені камери візуального розпізнавання та лазери.
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…