Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Міноборони України оголошує про початок проведення військових (дослідних) випробувань нових зразків трьох предметів речового майна для забезпечення військовослужбовців ЗСУ.
Про це йдеться в повідомленні МОУ.
Йдеться про костюм маскувальний (Тип 2), шапку зимову та костюм спеціальний зимовий.
«Наше завдання — забезпечити військовослужбовців ЗСУ надійним і сучасним обмундируванням та екіпіруванням, яке відповідатиме реальним потребам армії. Проведення випробувань є ключовим етапом цього процесу, адже вони дадуть змогу оцінити, наскільки нові предмети речового майна відповідають вимогам надійності та зручності у використанні. Запрошуємо виробників та постачальників долучитися до цього процесу», — закликав заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Центральне управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони розробило технічні описи для дослідних партій цих предметів.
Вони доступні на порталі «Партнер МОУ» у розділі «Корисна інформація» (підрозділ «Технічні специфікації Міністерства оборони України на предмети для речового забезпечення»).
Міноборони пропонує підприємствам-виробникам (постачальникам) повідомити Центральне управління та Командування Сил логістики ЗСУ щодо можливості виготовлення та надання на безоплатній основі для проведення військових (дослідних) випробувань не менше 11 комплектів (одиниць) зазначених вище предметів.
Всі заяви щодо участі у випробуваннях повинні подаватися виключно через портал «Партнер МОУ».
Випробування мають на меті оцінити нові зразки військового спорядження та їх відповідність вимогам сучасних умов служби в ЗСУ.
Міністерство оборони України закликає всіх зацікавлених виробників та постачальників долучитися до процесу випробувань нових зразків військового спорядження, що сприятиме покращенню забезпечення ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України внесло зміни у правила речового забезпечення військовослужбовців. Зокрема, для військовослужбоців спрощено процедуру повернення інвентарного майна. Також передбачено нові елементи обмундирування, які відповідають стандартам НАТО.
@armyinformcomua
Десантники продемонстрували, як нищать ворожу техніку та особовий склад противника, зокрема, північнокорейських найманців.
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….