ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мріяла про Харків у складі рф: адміністраторка проросійських телеграм-каналів отримала 10 років

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Листопада 2024, 13:51

Суд Харкова засудив місцеву мешканку до 10 років позбавлення волі за активну участь у поширенні кремлівських наративів та виправдовування збройної агресії рф.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Суд визнав її винною у розповсюдженні матеріалів із закликами до вчинення дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України, колабораційній діяльності, виготовленні та поширенні матеріалів, у яких міститься заперечення збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 110, ч. 6 ст. 111-1 КК України, ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Прокурори довели, що через свою активну участь у чатах антиукраїнського спрямування харків’янка потрапила у поле зору спецслужб рф.

У січні 2023 року вона отримала пропозицію стати адміністратором низки Telegram-каналів, які поширюють кремлівські наративи та публікують дописи, у яких виправдовується збройна агресія рф.

У постах, розміщених жінкою, стверджувалось, що начебто саме українські військові обстрілюють житлові будинки мирних мешканців.

Засуджена писала про мрії щодо якнайшвидшого «освобождения» Харкова, ідентифікувала його як «русский город», вихваляла військовослужбовців рф та називала росію «матушкой».

Протиправний характер висловлювань засудженої підтверджено висновком семантико-лінгвістичної експертизи.

На суд вона очікувала під вартою. В ході судового розгляду жінка визнала вину в повному обсязі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дрон з гучномовцем узяв у полон росіян на Південно-Слобожанському напрямку
Дрон з гучномовцем узяв у полон росіян на Південно-Слобожанському напрямку

Бійці прикордонної бригади «Гарт» під час ворожих штурмових дій на Південно-Слобожанському напрямку захопили в полон військових противника.

Прямий ефір: знищили важливий завод росіян, «Скеля» наступає, окупанти програли ССО
Прямий ефір: знищили важливий завод росіян, «Скеля» наступає, окупанти програли ССО

На росії знищили критично важливий завод. Сили оборони атакували ракетами Storm Shadow брянський завод мікроелектроніки «Кремній Ел».

«Йдіть у цей район, там ворога немає»: на Слов’янському напрямку росіян ведуть дрони-поводирі
«Йдіть у цей район, там ворога немає»: на Слов’янському напрямку росіян ведуть дрони-поводирі

На Слов’янському напрямку російських штурмовиків ведуть провідники та дрони-поводирі, а командири брешуть їм, що попереду ворога немає.

Storm Shadow проти «іскандерів»: Міноборони розповіло про ракети, які відзначилися у Брянську
Storm Shadow проти «іскандерів»: Міноборони розповіло про ракети, які відзначилися у Брянську

Storm Shadow — це далекобійні авіаційні крилаті ракети класу «повітря-земля», призначені для знищення добре захищених стаціонарних цілей.

Понад 200 вбитими: в 14-му корпусі назвали втрати росіян у новій зоні окупації на Сумщині
Понад 200 вбитими: в 14-му корпусі назвали втрати росіян у новій зоні окупації на Сумщині

Втрати російських окупантів у Грабовському з 18 грудня 2025 року становлять 97 осіб убитими та 102 пораненими, біля Покровки — 114 вбитими та 53 пораненими.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Розвідник

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Кулеметник відділення снайперів 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Аеророзвідник / оператор fpv дрона

від 30000 до 120000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

--- ---