— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Україну запросили до асоційованого членства в CIOR (La Confédération interalliée des officiers de réserve) — однієї із найбільших світових організацій, що об’єднує офіцерів запасу НАТО та афілійована з Альянсом.
Про це повідомили у Міністерстві оборони України.
Відповідна пропозиція прозвучала під час зустрічі заступника міністра оборони України бригадного генерала юстиції Сергія Мельника з відповідальним за взаємодію з Міноборони України від імені президента CIOR Тоомасом Луманом.
Зокрема, Тоомас Луман запросив українську сторону відвідати зимовий саміт організації та запропонував Україні розглянути питання асоційованого членства в організації.
Сторони також обговорили питання залучення офіцерів запасу з країн НАТО до підготовки українських військовослужбовців у напрямках розмінування та ремонту західної військової техніки.
Зі свого боку CIOR готова долучити українських офіцерів до навчальних курсів, організованих мовною академією організації. Це відкриє нашим військовослужбовцям можливість підвищити свою кваліфікацію відповідно до стандартів НАТО.
«Для нас велика честь приймати вас в Україні. Дякуємо за пропозицію навчання українських офіцерів, які матимуть змогу покращити свою кваліфікацію відповідно до вимог НАТО. Такі спільні проєкти повинні мати успішний кінцевий результат», — підкреслив Сергій Мельник.
CIOR — неполітична та некомерційна організація, афілійована з НАТО, яка об’єднує асоціації національних резервів країн-членів Альянсу. Організація була заснована у 1948 році та представляє інтереси 1,3 мільйона резервістів у 27 країнах-членах НАТО та за його межами.
@armyinformcomua
Міністерство оборони розробило систему кваліфікації для операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), яка складається з чотирьох базових кваліфікаційних рівнів (БКР), кожен з яких визначає можливості та обмеження для керування різними типами дронів.
Ще 21 БПЛА не досяг цілі та був локаційно втрачений.
Близько 16:00 13 січня, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог безпілотником атакував транспортний засіб із цивільними, який рухався територією Великописарівської громади Охтирського району.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
Упродовж доби окупанти завдали 196 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області, внаслідок чого є 12 повідомлень про руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.
Воїни батальйону безпілотних авіаційних комплексів «Рарог» 24 механізованої бригади імені короля Данила показали добірку знищеного ворожого транспорту, серед якого виділялося одразу кілька УАЗ-452 з антидроновими щитами.
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…