Захиcники українського неба досягли значних здобутків у відбитті атак загарбників. Утім, і ворожі військові інженери створюють все нові зразки ракетно-дронового озброєння. Незважаючи…
Штурмуючи у міській забудові Торецька, окупанти щодоби втрачають близько 50-70 істот убитими та пораненими.
Про це в ефірі марафону «Суспільне Новини» розповіла речниця ОТУ «Луганськ» майор Анастасія Бобовнікова.
— На цьому напрямку зменшилася кількість штурмів. Однак, якщо ми подивимось на характер цих штурмів, він [також] змінився. Ми можемо бачити, що ворог використовує більшу кількість особового складу, — сказала вона.
Це призводить до суттєвого зростання втрат живої сили окупантів.
— Вони зазнають набагато більших втрат. Сьогодні кожного дня ми бачимо, що ворог втрачає 50–70 осіб вбитими та пораненими, що складає приблизно 5% від загальних втрат росіян за день, — зауважила офіцер.
Речниця так описала російські штурми у міській забудові Торецька.
— Ви можете собі уявити, якими є ці штурми: дуже багато особового складу російського в міській забудові. Вони десь там ховаються, десь там сидять. І ми їх, звісно, виявляємо і намагаємося знищувати якомога ефективніше.
Раніше АрміяInform повідомляла, що в районі Часового Яру та Торецька ворог готується посилити штурми: частини окупантів добре укомплектовані контрактниками.
Бойовий медик
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Захиcники українського неба досягли значних здобутків у відбитті атак загарбників. Утім, і ворожі військові інженери створюють все нові зразки ракетно-дронового озброєння. Незважаючи…