ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент України розповів фінському колезі про потреби нашої ППО

Новини
8 Листопада 2024, 19:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Про це стало відомо увечері 8 листопада.

«Окреслив колезі ситуацію на полі бою. Ми обговорили загрози, які створює для регіональної та глобальної безпеки залучення Північної Кореї до російської війни проти України, та продовження оборонної співпраці між нашими країнами. Передав актуальні оборонні потреби України щодо посилення протиповітряної оборони та постачання додаткових засобів ППО», — заявив Президент.

Також керівники держав обговорили успішне проведення у Гельсінкі тематичної конференції за пунктом восьмим «Екологічна безпека», а також подальші міжнародні зусилля, необхідні для відновлення справедливого миру для України.

«Я вдячний Фінляндії за непохитну підтримку України та Формули миру й за всі конкретні кроки щодо її реалізації. Окремо висловив подяку Александру Стуббу за його активну позицію в просуванні миру на основі принципів Статуту ООН під час спілкування з країнами Глобального Півдня», — зауважив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, Президент вручив 30 сертифікатів на квартири Героям України та рідним загиблих Героїв.


Повернулася з Німеччини та приєдналася до ЗСУ: одеситка Олеся служить у бригаді із Закарпаття
Повернулася з Німеччини та приєдналася до ЗСУ: одеситка Олеся служить у бригаді із Закарпаття

Олеся родом з Одеси, долучилася до війська і наразі служить у 101-й окремій бригаді Територіальної оборони Закарпаття.

Інвалідність за $10 000 заради відстрочки: на Буковині правоохоронці викрили схему
Інвалідність за $10 000 заради відстрочки: на Буковині правоохоронці викрили схему

Затримано громадянку, яка обіцяла вплинути на медпрацівників заради оформлення фіктивних медичних документів.

Уражено шість цехів: Генштаб ЗСУ показав наслідки удару по заводу «Комбинат Каменский»
Уражено шість цехів: Генштаб ЗСУ показав наслідки удару по заводу «Комбинат Каменский»

Внаслідок українського удару по підприємству російського ВПК «Комбинат Каменский» у Ростовській області було уражено шість цехів.

«Я пішов у СЗЧ, три місяці сумнівався і повернувся»: «Сонік» відновився на службі за спрощеним механізмом
«Я пішов у СЗЧ, три місяці сумнівався і повернувся»: «Сонік» відновився на службі за спрощеним механізмом

«Сонік», військовослужбовець 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ, повернувся до служби після СЗЧ.

ВАКАНСІЇ
Olx Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

RobotaUa Водій-електрик

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

RobotaUa Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

WorkUa Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра