— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
На Київщині триває процес гуманітарного розмінування, зокрема оператори протимінної діяльності продовжують нетехнічне обстеження деокупованих територій.
Про це повідомляє Головне управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки.
Нещодавно у Великодимерській селищній раді Броварського району відбулася зустріч, присвячена демонстрації нових методів та практик розмінування.
У заході, який організував благодійний фонд «Розмінування України», взяв участь і полковник Олег Шуварський, заступник начальника Головного управління протимінної діяльності.
Під час заходу учасникам продемонстрували сучасні безпілотні наземні та авіаційні комплекси для виявлення вибухонебезпечних предметів, а також новітні методики нетехнічного обстеження територій.
Зокрема, використовували аналітичний підхід, що включав аналіз супутникових знімків, опитування місцевих жителів та дослідження бойових дій, які могли залишити після себе мінні загородження або боєприпаси.
Під час практичної частини зустрічі спеціалісти фонду «Розмінування України» та колеги з фундації «Поступ» обстежили визначену ділянку за допомогою безпілотників із магнітометрами.
Ця технологія дозволяє виявляти магнітні аномалії, що можуть вказувати на наявність снарядів, мін або інших вибухонебезпечних предметів, без ризику для життя демінерів.
Полковник Олег Шуварський підкреслив важливість дотримання національних та міжнародних стандартів з протимінної діяльності.
Він також повідомив, що кількість сертифікованих операторів розмінування в Україні зростає, і наразі їх уже 64. Завдяки проведеним обстеженням, 32 тисячі квадратних кілометрів території були визнані безпечними для цивільного населення.
Обмін досвідом у сфері розмінування залишається важливою складовою для збереження життя та безпеки громадян України.
Як повідомляла АрміяInform, від початку широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну від мін та вибухонебезпечних залишків війни постраждало 1068 осіб, зокрема 100 дітей.
@armyinformcomua
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
Розгорнута Пентагоном у Вашингтоні система, відома як розширена регіональна ситуаційна обізнаність (ERSA), об’єднує вдосконалені камери візуального розпізнавання та лазери.
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у середу, 15 січня, з главою МЗС Естонії Маргусом Цахкною.
На ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону прикордонний наряд спільно з оперативними співробітниками виявив двох чоловіків, які рухалися в бік державного кордону. За кількасот метрів від держрубежу їх було затримано.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…