Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Бійці полку імені Кастуся Калиновського, білоруського добровольчого збройного формування у складі ЗСУ, знищили окупантів за допомогою автоматичного гранатомета Heckler & Koch GMG.
Відео ураження з’явилося 8 листопада на каналі полку.
Вчергове автоматичні гранатомети показали себе ефективною зброєю проти російської тактики «м’ясних» штурмів, коли ворог намагається атакувати піхотою без прикриття бронетехніки.
Російська штурмова група була зупинена, а потім знищена кількома влучними чергами.
Як повідомляла АрміяInform, у визволенні території України поблизу села Липці на півночі Харківської області взяли участь воїни Полку імені Кастуся Калиновського.
@armyinformcomua
Десантники продемонстрували, як нищать ворожу техніку та особовий склад противника, зокрема, північнокорейських найманців.
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
від 23500 до 53500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
від 21400 до 121400 грн
Дніпро
31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….