ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Гурівське ― на честь Воєнної розвідки назвали населений пункт на Одещині

Новини
8 Листопада 2024, 9:38
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На честь воїнів ГУР МО України в межах процесу деколонізації у Роздільнянському районі на Одещині село Першотравневе перейменували у Гурівське.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Відповідне рішення ухвалили з метою відзначення важливого внеску української спецслужби в захист національних інтересів від зовнішніх загроз, зміцнення обороноздатності нашої держави та вшанування звитяг воєнних розвідників.

У роз’ясненні Інституту національної пам’яті України зазначено, що під час широкомасштабної війни з росією воїни ГУР виконують комплекс складних завдань — від стратегічної розвідки до бойових  операцій зі звільнення українських земель, а також спеціальних місій на окупованих територіях та в тилу ворога, які підривають воєнний потенціал держави-агресора.

«Висловлюємо вдячність Верховній Раді України, команді  Інституту національної памʼяті України та місцевій громаді Гурівського за важливе рішення та відзначення у топоніміці подвигу воїнів ГУР», — йдеться в повідомленні.

Назва Гурівське, яка вшановує державницький чин Воєнної розвідки України — невипадкова для Одещини: вона символізує тяглість історичних традицій у творенні національних спецслужб.

Наприклад, саме в Одесі 1886 року народився видатний військовий діяч часів Української революції 1917―1921 років, генерал-хорунжий Армії Української Народної Республіки, один з організаторів військової спецслужби Державного Центру УНР в екзилі Всеволод Змієнко (1886―1938).

Раніше АрміяInform повідомляла, що на Київщині чотирьох чоловіків зачепило уламками збитої ракети.


Реєстрували «Старлінки» для ворога: у трьох областях затримали поплічників окупантів
Реєстрували «Старлінки» для ворога: у трьох областях затримали поплічників окупантів

За результатами комплексних заходів затримано ще трьох агентів рф, які намагались «підключити» ворога до терміналів інтернет-зв’язку.

«Кримський рубильник off»: СБС відпрацювали по 19 енерговузлах, загальний рахунок зріс до 104
«Кримський рубильник off»: СБС відпрацювали по 19 енерговузлах, загальний рахунок зріс до 104

Воїни СБС ЗСУ завдали ударів по 19 електропідстанціях та енерговузлах у тимчасово окупованому Криму й на інших захоплених територіях.

Нарахували незаконні «бойові» на понад 2,35 млн грн: двом керівникам медслужби та їхній підлеглій повідомлено про підозру
Нарахували незаконні «бойові» на понад 2,35 млн грн: двом керівникам медслужби та їхній підлеглій повідомлено про підозру

Прокурори Спецпрокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомили про підозру посадовим особам та їхній підлеглій за незаконні виплати.

«Сталися в пригоді вміння швидко бігати і якісно ховатися»: пілот «Бумер» про сучасну війну
«Сталися в пригоді вміння швидко бігати і якісно ховатися»: пілот «Бумер» про сучасну війну

Боєць батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бумер» вже два роки пілотує FPV.

ВАКАНСІЇ
Olx Розвідник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Стрілець-регулювальник у комендантське відділення

від 20000 до 120000 грн

Ковель

Центр рекрутингу української армії

WorkUa Командир протитанкового взводу

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область