У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Незважаючи на зміну погодних умов, бійці Сил оборони продовжують ефективно нищити ворога на півночі Харківщини. Важкі нічні дрони «хартійців» щоночі нищать ворожі укриття та особовий склад ворога.
Про це в ефірі марафону «Суспільне Новини» розповів представник служби зв’язків з громадськістю бригади «Хартія» Національної гвардії України сержант Володимир Дегтярьов.
— Погода погіршується, погодні умови ускладнюються. Вночі, зранку та більшу частину дня туман, що, відповідно, обмежує використання БПЛА як розвідувальних, так і ударних, як ворожих, так і наших, — сказав він.
Військовий пояснив, що зміною погодних умов зможе краще скористатися підготовленіша до цього сторона.
— Ясно, що цим користується той, хто підготовлений до цього. Зі свого боку ми бачимо, що ворог намагається підвести окремі малі групи бійців, поповнити свої втрати, яких вони зазнали за останні тижні, зокрема на нашій ділянці, — повідомив гвардієць.
Наразі в зоні відповідальності бригади «Хартія» окупанти практично відмовились від застосування техніки.
— Вони не застосовують практично техніку як вантажну, так і легкову, так і броньовану, тому що майже все, що з’являється, ми успішно палили останні тижні. Тому їхня тактика — це переміщення малими групами, які на собі несуть боєприпаси, на собі несуть харчі, на собі такелажні групи намагаються занести якесь паливо, — розповів Володимир Дегтярьов.
Речник «Хартії» повідомив, що наразі, попри погіршення погодних умов, гвардійці продовжують ефективно нищити ворога за допомогою важких нічних дронів.
— По перехопленнях ми розуміємо, ми чуємо, що їм неспокійно, адже, незважаючи на погоду, наші нічні дрони продовжують їх турбувати, бомбити кожної ночі їхні укріплення. У них складнощі з евакуацією, тому що вона практично відсутня, бо не під’їжджає техніка, тож більшість їхніх поранених залишаються там і рано чи пізно перетворюються на двохсотих, — повідомив представник служби зв’язків з громадськістю.
Також він розповів про втрати ворога впродовж жовтня.
— Якщо дивитися на результати по втратах ворога за минулий місяць, то ми бачимо, що сотню ми уразили і вони вже ніколи не побачать цього світу, і більш ніж сотня поранені. Проте можна з великою ймовірністю вважати, що ці втрати теж безповоротні, — зауважив Володимир Дегтярьов.
Раніше АрміяInform повідомляла, що росіян поступово «виштовхують» з півночі Харківщини — у жовтні завершили деокупацію 400 гектарів лісового масиву в межах Липецької громади Харківської області.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
Оператор-топогеодезист, військовослужбовець
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець
від 22000 до 122000 грн
Яворів
Яворівський РТЦК та СП
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…