У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
На Харківському напрямку за минулу добу втрати особового складу ворога становили 96 істот, з них безповоротні — 30, санітарні — 66.
Докладно про ситуацію на півночі Харківської області та втрати російських окупантів поінформували в ОТУ «Харків».
Протягом минулої доби українські воїни 6 разів відбивали штурмові дії противника поблизу Вовчанська та Стариці.
російські окупанти завдали 4 авіаудари з використанням 10 керованих авіаційних бомб та 33 удари дронами-камікадзе, здійснили 301 обстріл позицій захисників України.
Сили оборони адекватно реагують на дії ворога та продовжують ефективно нищити живу силу, озброєння і військову техніку російських окупантів.
Крім втрат особового складу, ворог втратив також знищеними та пошкодженими 50 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема:
Крім того, на Харківському напрямку Сили оборони України знищили 72 укриття для особового складу, 2 місця зберігання боєприпасів та 1 місце зберігання пально-мастильних матеріалів.
Раніше АрміяInform повідомляла, що впродовж кількох останніх днів внаслідок зміни погодних умов на півночі Харківщини майже на третину зменшилась кількість боєзіткнень, ворог став менше використовувати техніку, зокрема БПЛА.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…