ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бачив, як відрізали голови нашим полоненим — на Курщині захопили в полон бійця «очєнь гнілой брігади»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Листопада 2024, 15:34

Бійці 47 механізованої бригади взяли в полон росіянина зі 155 бригади морської піхоти тихоокеанського флоту на території Курщини. За його словами, він був свідком страти воїнів Сил оборони. Чи брав в цьому участь — достеменно поки що невідомо.

Про полоненого бригада повідомила 6 листопада на своєму каналі.

Після допиту з’ясувалося, що цей Піткевич має доволі довгий бойовий досвід. У жовтні 2022 року, відбуваючи покарання в одній з російських колоній, погодився підписати контракт з приватною військовою компанією «вагнер».

У складі підрозділів ПВК брав спочатку участь у штурмових діях населених пунктів Соледар та Бахмут. У червні 2023 року брав участь у «поході» на Москву, яку тоді організував ватажок ПВК «вагнер».

У червні цього року він підписав новий контракт і вступив на службу до 155 бригади морської піхоти рф. У серпні, коли бригаду перекинули на Курщину, брав безпосередню участь у бойових діях як помічник гранатометника.

Наприкінці вересня в районі населеного пункту Глушкове став свідком вбивства двох українських військовополонених. За його словами, наказ про страту і подальше відтинання від тіл голів віддав командир підрозділу.

«Військовополонений назвав його ім’я, а також імена бійців — безпосередніх виконавців цього воєнного злочину!!! За повідомленнями розвідки, на теперішній час 155 окрема бригада морської піхоти тихоокеанського флоту рф зазнала на Курщині дуже суттєвих втрат, через що особовий склад частини часто залишає бойові позиції й відмовляється від виконання наказів. Усі злочинці будуть покарані!» — сказано в повідомленні 47 бригади.

Як повідомляла АрміяInform, росіяни стратили щонайменше 109 беззбройних українських військових.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Інструкторка «Бетмен»: жінка, яка гартує силу і дух новобранців

Інструкторка «Бетмен»: жінка, яка гартує силу і дух новобранців

Наталія, яку побратими знають як «Бетмена», — це більше, ніж просто інструкторка. Вона присвятила себе підготовці новобранців, зміцнюючи їхнє тіло та дух, доводячи, що кожен із них здатен здолати найважчі випробування заради України.

«Або ви здаєтеся, або ми вас вбиваємо!» — азовці зачистили село на Торецькому напрямку

«Або ви здаєтеся, або ми вас вбиваємо!» — азовці зачистили село на Торецькому напрямку

Бійці взводу розвідки 2 батальйону 12 бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії вступили у ближній стрілецький бій з окупантами.

Україна та Албанія підписали історичну угоду про довгострокове співробітництво

Україна та Албанія підписали історичну угоду про довгострокове співробітництво

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Ключовим результатом переговорів стало підписання Угоди про довгострокове співробітництво та підтримку, яка закладає основу для стратегічного партнерства між двома країнами на наступні десять років.

І грим не знадобився – окупанти удали з себе купу сміття, щоб врятуватися від дронів  

І грим не знадобився – окупанти удали з себе купу сміття, щоб врятуватися від дронів  

Оператори підрозділу «Аластор» 25 повітрянодесантної Січеславської бригади зафіксували чергову витівку російських штурмовиків, як спробували сховатися у купі будівельного сміття.

Гуманітарна співпраця та шляхи досягнення миру: деталі зустрічі президентів України та Швейцарії

Гуманітарна співпраця та шляхи досягнення миру: деталі зустрічі президентів України та Швейцарії

У Давосі Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президенткою Швейцарії Карін Келлер-Зуттер та обговорив пошук шляхів досягнення справедливого й тривалого миру для України та всієї Європи, а також важливість координації з партнерами.

Стимулювання розстрілами — на Куп’янському напрямку ворог підтримує ритм штурмів стратами

Стимулювання розстрілами — на Куп’янському напрямку ворог підтримує ритм штурмів стратами

В армії рф легко розстрілюють власних солдатів, які відмовляються іти в атаки і так стимулюють до штурмів інших.

ВАКАНСІЇ

Командир стрілецього взводу

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Електрозварник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ