Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
кремль продовжує активні заходи із посилення контролю над середовищем мігрантів – госдума прийняла чотири закони, спрямовані на боротьбу із незаконною міграцією.
Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.
Вони передбачають віднесення організації незаконної міграції до особливо тяжких злочинів, ухвалення рішень про адміністративне «видворення» іноземців без суду та створення «реєстру контрольованих осіб — іноземців», які незаконно перебувають на території рф.
Посилення антимігрантської політики матиме негативний вплив на економіку росії — мігранти забезпечують дешеву робочу силу у сфері будівництва, сільського господарства, транспорту, обслуговування тощо. Зменшення їхньої кількості призведе до збільшення дефіциту робочої сили, зростання витрат на оплату праці та сповільнення економічного зростання. Крім того, така політика погіршить відносини рф із країнами Центральної Азії.
З початку року кількість нелегальних мігрантів у росії зросла на 40 відсотків. Показник випадків організації незаконної міграції зріс у 5,5 разів. Кількість ухвалених у 2024 році мвс рф рішень про обмеження іноземцям можливості в’їхати до росії зросла на 50 % — 180 тисяч випадків. За десять місяців цього року зафіксовано понад 106 тис. порушень у сфері міграційного законодавства. З рф депортували 20 тис. осіб, а російського громадянства позбавлено 1,2 тисяч осіб.
Станом на 1 жовтня в росії зареєстровано 6,2 млн іноземців (у 2023 році — 8,5 млн). Водночас чисельність населення в росії стрімко скорочується. На це впливає зниження народжуваності, висока смертність молодих чоловіків та відтік громадян за кордон. Для збереження чисельності населення на рівні 146 млн осіб росія має залучати від 390 тис. до 1,1 млн мігрантів щорічно.
Північнокорейських військових до мігрантів не віднесено.
Раніше АрміяInform повідомляла, що 84 тисячі кадирівців найближчим часом планують померти в Україні.
@armyinformcomua
Снайперу з позивним «Малиш» лише 25 років, але він пройшов крізь жахіття оточення і боровся з ворогом на відстані як сотень метрів, так і віч-на-віч.
Судитимуть експоліцейського, який працював на росіян під час окупації Купʼянська.
Станом на ранок 13 січня за добу російські війська поранили 1 жителя Донеччини — у Покровську.
Окупанти ховаються від українських захисників у трубах і ведуть звідти вогонь.
Північнокорейські військові, які служать у складі російських підрозділів, використовують радикальні методи, щоб уникнути потрапляння в полон до українських військових.
Воїни Сил спеціальних операцій ЗС України відбили штурм військ Північної Кореї, який тривав від ранку до самої ночі на Курщині. За цей час рейнджери 6-го полку ССО знищили 17 військових КНДР, а один з них підірвав себе гранатою.
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…