ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

КАБи та дрони на оптоволокні — Міноборони визначило головні виклики для «Наступу Машин»

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Листопада 2024, 18:25

Розробники, інноватори та експерти у сферах РЕБ, ППО, антидронових систем та оптоволоконних технологій можуть узяти участь у Хакатоні «Наступ Машин 2.0».

Про це повідомило 1 листопада Міністерство оборони.

«Наш другий масштабний Хакатон покликаний об’єднати таланти для створення новітніх технологічних рішень, які допоможуть протидіяти засобам противника та вберігати життя наших військових. Найкращі ідеї ми перетворимо на реальні системи, що зміцнять оборону країни», — зазначила заступниця Міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

«Наступ Машин 2.0» буде фокусуватись на двох викликах:

Виклик 1:Протидія керованим авіабомбам. Противник активно застосовує кореговані авіабомби для руйнівних ударів з великих дистанцій. Через захищену навігацію та складні траєкторії польоту їх складно перехопити традиційними системами ППО. Міноборони шукає рішення для нейтралізації або зниження ефективності цих бомб.

Виклик 2: Протидія дронам з оптоволоконним керуванням. Противник застосовує дрони, керовані через оптоволоконний зв’язок. Це унеможливлює їхнє радіоподавлення. Міноборони шукає рішення для ефективної нейтралізації цих дронів.

Зареєструватися на Хакатоні можна за посиланням.

Дедлайн заповнення форми: 8 листопада.

«Після реєстрації ми повідомимо учасників про технічні деталі викликів. Ваші рішення потрібні Силам оборони!»,  — сказано в повідомленні Міноборони.

Як повідомляла АрміяInform, понад 200 учасників відвідали зустріч, присвячену підвищенню точності Сил оборони.

 

Читайте нас в Telegram
СБС завдали удару по найбільшому нафтопереробному заводі на півночі росії
СБС завдали удару по найбільшому нафтопереробному заводі на півночі росії

У ніч на 26 квітня оператори 1-го центру СБС та 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» успішно уразили Ярославський нафтопереробний завод.

Допомога українській обороні на $150 млрд: Міноборони підсумувало 4 роки формату «Рамштайн»
Допомога українській обороні на $150 млрд: Міноборони підсумувало 4 роки формату «Рамштайн»

Сьогодні, 26 квітня, Україна відзначає четверту річницю формату «Рамштайн» — унікальної міжнародної коаліції, яка об’єднала понад 50 країн.

«Град» та 2 гармати: на Сумщині зменшили вогневу потугу ворога
«Град» та 2 гармати: на Сумщині зменшили вогневу потугу ворога

Бійці роти ударних безпілотних авіакомплексів «Прайм» 5-го прикордонного загону виявили та знищили кілька важливих російських цілей.

Палаючі і нещасливі: на Сумщині спалили російських штурмовиків
Палаючі і нещасливі: на Сумщині спалили російських штурмовиків

Бійці батальйону безпілотних систем «Стрікс» 47-ї механізованої бригади «Магура» помітили та знищили групу російських загарбників у Сумській області.

40 років потому: як виглядає зараз Чорнобиль
40 років потому: як виглядає зараз Чорнобиль

Бійці 28-го Чорнобильського полку Нацгвардії зробили фотопроєкт, в якому порівняли старі та сучасні фото Чорнобиля.

«Сотні тисяч людей роками долають наслідки цієї трагедії»: Президент про Чорнобильську катастрофу
«Сотні тисяч людей роками долають наслідки цієї трагедії»: Президент про Чорнобильську катастрофу

Президент України Володимир Зеленський відгукнувся на 40-ві роковини вибуху на Чорнобильській АЕС.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Об’єднаний навчально-тренувальний центр “Поділля”, Інструктор

від 25000 до 100000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Медсестра/медбрат

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Дизеліст-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

--- ---