Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…
На полігоні Brave1 відбулися випробування трьох найочікуваніших технологій, спрямованих на підвищення ефективності Збройних Сил України.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
З огляду на динамічну ситуацію на фронті, військові потребують нових рішень для зміцнення оборони та зупинки просування ворога.
Рій дронів — одна з протестованих технологій. Це система, яка дозволяє одному пілоту керувати цілою групою безпілотників. Завдяки роботі в групі дрони можуть автономно виконувати місії. Під час випробувань було продемонстровано, як рій безпілотників координує свої дії та виконує операції спільно з роботами.
Наступною технологією стали керовані боєприпаси, що уражають ціль з високою точністю. Вони автоматично наводяться на ціль і коригують свій політ, що значно підвищує ефективність дронів-бомберів у бойових операціях.
Ще однією важливою новинкою став робот-пес — технологія, яку вже активно використовують у військових операціях у США. Робот здатний виконувати логістичні та розвідувальні завдання за різних погодних умов та ландшафту. На одному заряді він може долати до 10 кілометрів.
Brave1 вже веде переговори з американською компанією, щоб забезпечити впровадження роботів-псів у Збройних Силах України. Ці технології демонструють високі результати та можуть значно підвищити можливості української армії на полі бою.
Як повідомляла АрміяInform, у Brave1 вже понад 2800 оборонних розробок, більшість з яких з’явилася після 2022 року.
@armyinformcomua
Оператор підрозділу «Гострі картузи» Нацгвардії зняли з дрона зачистку будинку з росіянами, силами наших штурмовиків.
Дослідники Єльського університету ідентифікували сотні українських дітей із Донецької та Луганської областей, яких викрала Росія з лютого 2022 року, а також місця їхнього перебування та маршрути депортації.
Український парламент підтримав 3 грудня у першому читанні законопроєкт, завдяки якому громадяни України при досягненні 17-річного віку автоматично ставатимуть на військовий облік.
Бійці підрозділу Pentagon 225 штурмового батальйону зафіксували на камери відбиття чергового нічного штурму росіян біля села Дар'їно Курської області.
За два з половиною тижні роботи сервісу зміни місця служби через застосунок Армія+ опрацьовано 8500 рапортів на переведення, з яких 2000 погодили.
Вже 3 тисячі військовослужбовців, що самовільно залишили місце служби, повернулися на службу впродовж 72 годин після набуття чинності відповідного закону.
від 21000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…