Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Під час нічного удару «Шахедів» зник телевізійний сигнал в Лозівському районі Харківщини, в Богодухівському — зруйновані будинки та інфраструктура.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
«Уночі була атака „Шахедів“ по Лозівському району, внаслідок якої пошкоджена телевежа — в нас обмежене телевізійне національне мовлення. Вже приступили до відновлення, я думаю, найближчим часом ми відновимо надання цього продукту», — заявив голова Харківської ОВА.
Є постраждалі в Харківському районі, серед них діти. У Богодухівському районі, за словами Олега Синєгубова, падіння двох «Шахедів». Там пошкоджена цивільна інфраструктура і приватні будинки. При чому все зруйноване — відразу намагаються відновлювати. Так, знамениту будівлю Держпрому в Харкові вже готуються відбудовувати.
«Це пам’ятка архітектури, це символ міста Харкова. Вислів „Харків — залізобетон“ асоціюються саме із цією будівлею, і ми констатуємо, що залізобетон встояв. Так, є відповідні пошкодження, ми наразі їх аналізуємо — вибито 700 вікон. Тому на відновлення підуть досить масштабні кошти», — констатував Олег Синєгубов.
Ще тривають роботи щодо усунення аварійності, водночас проводять роботи з міжнародними партнерами, щоб залишити максимум фінансового ресурсу і для консерваційних робіт, і для відновлення.
Як повідомляла АрміяInform, війська рф атакували з БПЛА Харківщину: серед постраждалих є дитина.
@armyinformcomua
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Мрія про військову службу, загартована спортом воля й гостре почуття несправедливості через російську агресію змусили Аліну повернутися в Україну, подолати проблеми зі здоров’ям і стати вправною операторкою бойових безпілотників на передовій. Її історія — не просто про вибір професії. Це розповідь про силу характеру, усвідомлену мету і безумовну любов до Батьківщини.
На Придніпровському напрямку загострилася ситуація безпосередньо в басейні Дніпра. Ворог почав здійснювати більше розвідувально-пошукових дій, висаджуючись на річкових островах.
до 22000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…