У натовпі — студенти, айтівці, ветерани й військові у пікселі. За кілька метрів рекрутери пояснюють різницю між підрозділами та спеціальностями,…
Протягом минулої доби зафіксовано 187 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається складною. Противник, використовуючи свою перевагу в живій силі та техніці, безупинно атакує наші позиції. Українські захисники стійко стримують натиск окупантів і завдають ворогу втрат.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах один ракетний удар із застосуванням двох ракет, а також 85 авіаударів, зокрема, скинув 153 КАБ. Крім цього, здійснив понад чотири тисячі обстрілів, з них 130 — з реактивних систем залпового вогню та залучив для ураження близько півтори тисячі дронів-камікадзе.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Басівка, Біловоди, Велика Писарівка, Журавка Сумської області; Куп’янськ, Петропавлівка, Андріївка Харківської області.
Під ударом також опинилися Терни, Сіверськ, Дружківка, Торецьк, Суха Балка, Стара Миколаївка, Волноваха, Розлив Донецької області; Малі Щербаки, Тернове, Мала Токмачка Запорізької області; Новотягинка Херсонської області.
На Харківському напрямку ворог вісім разів штурмував поблизу населених пунктів Вовчанськ та Стариця.
На Куп’янському напрямку за добу відбулося 14 атак загарбників. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Голубівки, Піщаного, Лозової, Кругляківки, Новоосинового, Колісниківки та Вишневого.
На Лиманському напрямку ворог атакував 23 рази. Намагався вклинитися в нашу оборону поблизу населених пунктів Дружелюбівка, Катеринівка, Греківка, Твердохлібове, Терни, Зарічне, Торське та Серебрянка.
На Сіверському напрямку українські захисники відбили один штурм російських загарбників поблизу Виїмки.
На Краматорському напрямку окупанти атакували двічі в районах Часового Яру та Предтечиного.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 55 штурмових і наступальних дій агресора в районах Миролюбівки, Крутого Яру, Новоторецького, Лисівки, Красного Яру, Миколаївки, Сухого Яру та Михайлівки. Основні зусилля ворожих атак були сконцентровані в напрямку населених пунктів Селидове та Промінь.
На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 20 атак. Найактивніше окупанти намагалися просунутися вперед поблизу Новодмитрівки, Зоряного, Кремінної Балки, Новомиколаївки, Максимільянівки, Антонівки, Катеринівки, Костянтинівки, Новоселидівки та Гострого.
На Времівському напрямку противник здійснив вісім штурмів наших позицій в районах Богоявленки та Новоукраїнки. Активно залучав для ударів на напрямку бомбардувальну авіацію.
За підтримки авіації на Оріхівському напрямку минулої доби ворог чотири рази атакував позиції наших оборонців поблизу Новоданилівки та Новоандріївки.
Тричі безрезультатно загарбники намагалися витіснити підрозділи Сил оборони із займаних позицій на Придніпровському напрямку.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників становили 1630 осіб. Також українські воїни знешкодили 7 танків, 33 бойові броньовані машини, 34 артилерійські системи, дві РСЗВ, засіб ППО, 73 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 79 автомобілів та 22 одиниці спеціальної техніки.
У ніч на 24 травня російські БПЛА атакували Черкаси, внаслідок чого 11 людей травмовані, з них двоє дітей.
Станом на 8:10 відомо, що унаслідок масованої атаки рф на Київ загинула літня жінка, ще 34 людини постраждали, серед них дві дитини.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 248 бойових зіткнень.
За минулу добу бойові втрати російської армії склали 1110 одиниць особового складу танк і чотири бойові броньовані машини.
Унаслідок чергової російської атаки у Київській області зафіксовано пошкодження житлових будинків, а також займання у кількох районах області.
Російська армії завдала масованого ракетного удару по Києву вночі 24 травня. Є загиблий та поранені.
Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор, військовий
від 25000 до 125000 грн
Одеса, Одеська область
У натовпі — студенти, айтівці, ветерани й військові у пікселі. За кілька метрів рекрутери пояснюють різницю між підрозділами та спеціальностями,…