Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Аудитори Міноборони України у взаємодії з Офісом Генерального інспектора Департаменту оборони США дослідили процес обліку та використання американських запасних частин, що замовляються та постачаються до ЗСУ як міжнародна військова допомога (МВД).
Про це інформує Міністерство оборони України.
«Дослідженням процесу значних відхилень не ідентифіковано. Натомість ми встановили прогалину у нормативній базі, яка ускладнює обіг запасних частин від пошкодженої військової техніки, що надавалася Україні американською стороною як міжнародна військова допомога. Зараз за рішенням Міноборони спільно напрацьовується двосторонній офіційний регламент, який підвищить ефективність використання відповідних частин та агрегатів», — зазначив директор Департаменту внутрішнього аудиту МОУ полковник Олександр Титковський.
Крім того, за його словами, розглядається можливість впровадження уніфікованого програмного продукту, що інтегрує облік МВД служб забезпечення в єдину систему та актуалізує поточну інформацію з урахуванням постійного оновлення даних Групи безпекової допомоги Україні (Security Assistance Group — Ukraine).
«Це яскравий приклад довіри між США та Україною, а також використання українською стороною найкращих міжнародних практик. Так, цього разу Служба внутрішнього аудиту Міноборони проводила дослідження з урахуванням аудиторських стандартів, що акцептовані Урядом США. Ми будемо розвивати напрацювання, які дозволять зміцнити двосторонні відносини між нашими державами та закріпити статус рівноправних партнерів у питанні обліку міжнародної військової допомоги», — наголосив Олександр Титковський.
Наразі готується Меморандум між Міністерством оборони України та Офісом Генерального інспектора Департаменту оборони США про українсько-американську співпрацю у сфері діяльності з внутрішнього аудиту. Документ має посилити контроль за безпековою допомогою Україні та унеможливити спекуляції довкола доброчесності її використання Силами оборони України.
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони почало комплексний перегляд специфікацій речового майна військових.
@armyinformcomua
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
від 21000 до 52000 грн
Степанівка, Сумська область
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….