Його військовий шлях практично збігся з періодом найбільшої трансформації українського війська. Від командира взводу — до командира бригади. Від війни, де значну частину поля…
Протягом минулої доби зафіксовано 134 бойові зіткнення. Ситуація на фронті залишається складною.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 08:00 22 жовтня.
На Харківському напрямку ворог продовжував штурмові дії, загалом відбулося три бойові зіткнення. Бої точилися в районах населених пунктів Липці та Вовчанськ.
На Куп’янському напрямку за добу відбулося п’ять ворожих атак. Сили оборони відбивали штурмові дії противника біля Петропавлівки, Зеленого Гаю, Вишневого та Лозової.
На Лиманському напрямку ворог атакував 14 разів. Намагався просунутись неподалік Греківки, Новомихайлівки, Макіївки, Торського та Тернів.
Здійснюючи бомбардування на Сіверському напрямку, противник атакував тричі Верхньокам’янське, Переїзне та Білогорівку.
За підтримки авіації на Краматорському напрямку окупанти атакували Часів Яр. Ситуація під контролем підрозділів Сил оборони.
На Торецькому напрямку ворог здійснив три атаки неподалік Торецька та Щербинівки.
На Покровському напрямку наші захисники відбивали 46 наступальних і штурмових дій агресора поблизу Сухої Балки, Воздвиженки, Миролюбівки, Красного Яру, Променя, Лисівки, Крутого Яру, Селидового та Михайлівки. Противник активно застосовував авіацію.
На Курахівському напрямку Сили оборони відбили 26 атак у районах Гірника, Новодмитрівки, Максимільянівки, Георгіївки, Дальнього, Катеринівки, Зоряного, Гострого та Антонівки.
На Времівському напрямку противник здійснив 12 атак наших позицій в напрямку Богоявленки, Новоукраїнки та Золотого.
На Оріхівському напрямку українські позиції ворог атакував неподалік Малої Токмачки.
На Придніпровському напрямку наші захисники відбили чотири штурми, противник успіху не мав.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території рф активно застосовує артилерію та авіацію по районах українських населених пунктів.
Сили оборони України продовжують операцію в Курській області. За минулу добу ворог завдав по Курщині 41 авіаудар, застосувавши 68 керованих авіабомб, до того ж здійснив 260 обстрілів районів населених пунктів.
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників становили 1350 осіб. Також українські воїни знешкодили вісім танків, 24 бойові броньовані машини, 34 артилерійські системи, дві реактивні системи залпового вогню, два засоби ППО, 71 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 77 автомобілів та 20 одиниць спецтехніки окупантів.
Щоб уникнути участі у черговому «м’ясному штурмі» окупант вирішив застрелитись, проте вижив, залишившись при цьому без ока.
Працівники ДБР у взаємодії з Генеральним штабом ЗСУ в межах спецоперації «Справедливість для бійців» викрили посадовця військової частини на Кіровоградщині.
За доказовою базою контррозвідки та слідчих СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, який коригував обстріли Дніпра.
Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Його військовий шлях практично збігся з періодом найбільшої трансформації українського війська. Від командира взводу — до командира бригади. Від війни, де значну частину поля…