ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Обороняв на своїй САУ Донеччину ще з 2015-го: історія десантника Дмитра

Новини
22 Жовтня 2024, 13:56
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Нашу країну рятують люди. Ті, які роками ціною власних зусиль та часу стримують зло. Водій-механік, технік самохідної батареї “Дмитро” служить в артилерії 10 років. З самого початку в самохідному артилерійському дивізіоні, з якого виросла 148 окрема артилерійська Житомирська бригада.

Про це повідомляють Десантно-штурмові війська ЗС України.

Він обороняє Донеччину з 2015 року і донині. Тут вперше і попав під ворожий вогонь, знищивши з побратимами “жирну ціль” — мінометну батарею противника. Дмитро виводив з-під вогню колону, бо добре знав місцевість. Тоді всі вижили.

У 2021 році Дмитро звільнився з армії, планував переїхати в Португалію з родиною, але не встиг пожити цивільним життям. У перший день війни дочку вивіз до кордону, передав сестрі, а сам повернувся до війська.

 

— Дивне було відчуття, коли їхав самоходом по Київській трасі, де завжди їздив автобусом. Стріляли безбожно, бомбила авіація, але ніхто здаватися не збирався, — пригадує перші враження чоловік.

Далі бригада виконувала бойові завдання на Запорізькому та Донецькому напрямках. Зараз Дмитро з побратимами зупиняє нестихаючий наступ противника на Вугледарському напрямку.
Артилерія також під постійним пильним оком ворога. Бувало різне. Але і цього разу здаватися ніхто не збирається.

— Буває, що “викидаємо” по 120 “кабанів” в день. Немає часу поспати. За нами часто ганяються “Ланцети”. Ми приїхали в “нору” — і почало прилітати. Артилерією та дронами нас викурювали, але ми переїхали на іншу позицію і далі їх знищуємо.

— Мені подобається служити в артилерії та займатися бойовою роботою. Я знаю, що робити, та приношу максимальну користь. Забезпечення також нормальне, гріх жалітися. Знаєте, у мене батьки лікарі, якби я хотів, то давно би списався… Зараз мені легше, ніж на початку війни, бо почуваю себе у своїй тарілці. Треба воювати. Нам просто так ніхто не подарує перемоги і ніхто не захистить наших дітей та жінок від абсолютного зла, — каже артилерист.

Раніше АрміяInform повідомляла, що під Вовчанськом і Липцями тривали бої: понад третина втрат окупантів — безповоротні.

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-гранатометник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Механік-водій

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Водій (кат. B, C, CE)

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Бойовий медик

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки