Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…
Перед зміною природного сезону російські військові дедалі частіше доповнюють традиційні «м’ясні» штурми піхотними групами з використанням бронетехніки, коли ворожі солдати «консервуються» у броньовані «бляшанки» або їдуть зверху на броні.
Про це в прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів речник Національної гвардії України Руслан Музичук.
— Ця доба дійсно була досить інтенсивна в плані штурмових дій. По всій лінії фронту їх було понад 200. На Покровському та Курахівському напрямках відбулася половина з них, — повідомив він.
На Курахівському напрямку російські загарбники продовжують штурмові дії переважно із використанням груп піхоти. Кількість таких штурмів збільшилась.
— Разом з тим, якщо дивитися динаміку за останні кілька тижнів, то також зросло і застосування бронетехніки — БТРів, БМП і танків, які противник застосовує для проведення штурмових дій відносно наших позицій.
Речник РГУ запевнив, що українські військові ефективно знищують ворожу бронетехніку.
— Динаміка взагалі застосування бронетехніки противником вона дещо збільшилася. Навіть цієї доби по лінії фронту гвардійці знищили три танки, сім одиниць бронетехніки, — повідомив Руслан Музичук.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на Сході ворог активізував застосування бронетехніки, намагаючись встигнути до настання сезону дощів, а також показувала, як на Покровському напрямку бійці 15 бригади оперативного призначення Нацгвардії «Кара-Даг» розмотали ворожий штурм.
@armyinformcomua
Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.
Компанія KNDS Deutschland представила гусеничну артсистему RCH 155, німецького претендента в американській програмі на заміну самохідної гаубиці M109.
На Хмельниччині ділок збирав гроші для придбання автівок на окремий банківський рахунок, а потім витратив їх на власні потреби.
Бійці прикордонного підрозділу безпілотних систем «Фенікс» відбили масований штурм росіян в бік Костянтинівки.
Пілот батальйону безпілотних систем «Мурчики» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка Олександр знайшов у бліндажі сплячого ворога.
Обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників ГУ СБУ в АР Крим, які перейшли на бік ворога і стали правювати в фсб рф, скеровано до суду.
Кухар, військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Командир відділення 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Це не лише питання символів. Це спосіб формування професійної ідентичності, системи цінностей і розуміння того, на якій історичній основі стоїть сучасна українська армія. 5 грудня 2024…