ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ворог тричі поцілив в шолом, але захисник врятувався і дав відсіч противнику: історія спецпризначенця «Яріса»

Новини
17 Жовтня 2024, 17:48
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Оператор групи спеціального призначення 8 полку ССО на псевдо «Яріс» був у складі підгрупи, що супроводжувала полонених, захоплених під час бойової задачі. Пересуваючись лісовими хащами «Яріс» втратив зоровий контакт із дозором та командиром групи.

Відповідну історію оприлюднили Сили Спеціальних операцій ЗСУ.

Коли противник почав вести вогонь по «Ярісу» та його побратимам, кулеметник групи «Март» намагався вирахувати звідки ведеться вогонь противника, але його позиції вирахувати не вдавалося, тож, миттєво подавити ворога не вдалося.

У тому бою отримав поранення оператор «Марафон». «Яріс» кинувся до побратима, не знаючи, що прямо перед ним – на відстані лише п’яти метрів перебуває ворог. І чергова куля влучила йому у ногу. «Яріс» зміг відповзти з лінії вогню, але ворог тричі поцілив йому у шолом. Оговтавшись після влучань у шолом, він зосередився, віддав накази кулеметнику, який вів щільний вогонь.

Група змогла дати відсіч противнику, але понесла втрати. Втім, завдання таки виконала, доставивши у тил полонених, серед яких були і ворожі офіцери.

Раніше АрміяInform повідомляла, що десантники, які били ворога на Запорізькому напрямку, Вовчанську та на Курщині розповіли нюанси роботи з мінометом.


Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса
Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса

Знищення логістики противника на оперативній глибині стає одним із ключових напрямів розвитку українських безпілотних спроможностей.

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

ВАКАНСІЇ
Olx Командир зенітного ракетного взводу

від 27000 до 57000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

RobotaUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

WorkUa Гранатометник окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Командир відділення

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

WorkUa Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Стрілець, військовослужбовець (вся Україна).

від 20277 до 120277 грн

Запоріжжя, Запорізька область

ПУБЛІКАЦІЇ