ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони розповіли про шалені втрати росіян у Торецьку

Новини
17 Жовтня 2024, 19:04
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Торецьк / фото: МВС України

У місті Торецьк на Донеччині тривають важкі і російська армії має величезні втрати, намагаючись захопити це місто.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла речник ОТУ «Луганськ» Анастасія Бобовнікова.

«Бої у місті Торецьк ідуть динамічно, ворог наступає, ми їх стримуємо і намагаємося відкидати. Проблема в тому, що ворог стирає вулиці вщент, настільки, що там вже немає за що закріпитися», — розповіла Анастасія Бобовнікова.

За її словами, на цю територію часом прориваються малі штурмові групи ворога і росіяни радісно звітують, що вони на цих ділянках мають успіх.

«Хоча ні їм, ні нам неможливо там закріпитися», — додала речниця.

Війська рф активно використовують артилерію для обстрілів міста, також активно застосовують авіацію та скидають КАБи.

Лише за минулу добу на Торецькому напрямку ворог втратив близько 100 осіб вбитими та пораненими.

«Уявіть шалені втрати росіян у війни, якщо лише на одному напрямку вони втрачають близько 100 бійців за добу. Ворог зібрав значне угруповання військ, їх у рази більше. Нам відомо, що вони постійно поповнюють підрозділи», — зазначила Анастасія Бобовнікова.

За інформацією Генштабу ЗСУ, 17 жовтня на Торецькому напрямку противник шість разів атакував позиції наших військ. На даний час бої тривають поблизу Торецька, Неліпівки та Щербанівки.


Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

На Одещині викрили торгівлю авто, ввезеними для потреб ЗСУ
На Одещині викрили торгівлю авто, ввезеними для потреб ЗСУ

В Одеській області викрили торгівлю автомобілями, які були ввезені до країни у вигляді волонтерської допомоги для Збройних сил України.

Прозоро та за єдиними правилами: Уряд затвердив механізм супроводу іноземних добровольців до Сил оборони
Прозоро та за єдиними правилами: Уряд затвердив механізм супроводу іноземних добровольців до Сил оборони

Уряд затвердив єдині правила супроводу іноземців та осіб без громадянства, які добровільно хочуть долучитися до захисту України.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор РЛС

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Olx Технік, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

RobotaUa Навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада