У Кропивницькому суд оголосив вирок чоловіку, який адміністрував Telegram-канал з даними про пересування військових ТЦК та СП та закликами до…
Протягом минулої доби по всій лінії фронту зафіксовано 198 бойових зіткнень. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах одного ракетного удару, застосувавши одну ракету, 44 авіаційних удари, задіявши 78 КАБів.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Крім цього, ворог здійснив 3059 обстрілів, 123 з них — із РСЗВ.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема в районах населених пунктів Рев’якіне, Будівельне, Соснівка, Гарбузи, Ківшарівка, Новоосинове, Горохуватка, Закітне, Сіверськ, Торецьк, Петрівка, Михайлівка, Іллінка, Новодарівка, Курахове, Берестки, Зелене Поле, Шахтарське, Мала Токмачка, Щербаки, Козацьке.
На Харківському напрямку відбулося дві ворожих атаки в районі Тихого.
За уточненою інформацією, на Куп’янському напрямку за добу окупанти здійснили 26 атак. Сили оборони зупинили усі штурмові дії противника в районах Синьківки, Степової Новоселівки, Кругляківки, Колісниківки, Голубівки, Петропавлівки, Першотравневого, Лозової та Вишневого.
На Лиманському напрямку наші війська відбили 37 атак загарбників поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Новолюбівка, Греківка, Невське, Терни, Ямполівка, Торське та Зарічне. Основні зусилля ворог направляв у бік Невського, де провів ще вісім атак.
На Сіверському напрямку Силами оборони України відбито три штурми поблизу Верхньокам’янського.
На Краматорському напрямку ворог чотири рази намагався прорвати оборону в районах Оріхово-Василівки та Диліївки.
Неподалік Щербинівки на Торецькому напрямку ворог здійснив три атаки.
Наші захисники відбили 40 ворожих штурмів різної інтенсивності на Покровському напрямку, в районах населених пунктів Миролюбівка, Промінь, Мирноград, Лисівка, Селидове, Гродівка, Новотроїцьке та Новопавлівка.
Ворожі атаки на Курахівському напрямку Сили оборони відбили у районах населених пунктів Ізмайлівка, Гірник, Зоряне, Курахівка, Цукурине, Новодмитрівка, Новоселидівка, Антонівка, Костянтинівка, Катеринівка, Георгіївки та Водяного, де окупанти 50 разів намагалися прорвати оборону наших військ. Найбільш активно ворог діяв біля Георгіївки, Новодмитрівки та Антонівки.
На Времівському напрямку нашими захисниками відбито три атаки окупантів в районі Богоявленки.
На Оріхівському напрямку відбулось два бойових зіткнення неподалік Малої Токмачки та Новоданилівки.
Вісім атак окупантів не мали успіху на Придніпровському напрямку.
На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Нагадаємо, минулої доби українські захисники знешкодили 1210 російських загарбників. Також ворог втратив 13 танків, 44 бойових броньованих машини, 9 артилерійських систем, 10 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, 32 автомобілі та 4 одиниці спеціальної техніки.
Українські захисники вполювали новітню російську станцію радіоелектронної боротьби «Пероед» та зірвали ворожий штурм на Північно-Слобожанському напрямку.
Ухвалено вирок, яким прямо визнано воєнним злочином використання окупаційної «судової» системи проти населення, як інструменту тиску та залякування.
56-річний начальник однієї із служб військової частини організував схему вимагання від військовослужбовців неправомірної вигоди за нарахування «бойових».
Повідомлено про підозру 42-річному киянину, який допомагав переправляти військовозобов’язаних через державний кордон України.
Суд визнав винним 33-річного мешканця Донеччини у державній зраді, участі в незаконному збройному формуванні та жорстокому поводженні з цивільними.
За перші шість днів травня бійці 413-го полку безпілотних систем «Рейд» знайшли та уразили три російські системи ППО.
Оператор радіоелектронної розвідки
від 20000 до 50000 грн
Кропивницький
121 окрема бригада територіальної оборони
Командир станового гранатомета
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Діловод Окр Бат сил ТрО м. Дніпро
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 Окремий Батальйон 128 Окремий Бригади ТрО м.Дніпро
У Кропивницькому суд оголосив вирок чоловіку, який адміністрував Telegram-канал з даними про пересування військових ТЦК та СП та закликами до…