ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністри оборони України та Італії обговорили створення спільних оборонних підприємств

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Жовтня 2024, 15:41

Міністр оборони Рустем Умєров провів переговори в Римі з італійським колегою Гвідо Крозетто.

Про це йдеться в повідомленні глав відомства на сторінці у Facebook.

«Європейська підтримка оборони України зростає. Це підтвердив під час нашої зустрічі мій колега, міністр оборони Італії Гвідо Крозетто. Детально розповів йому про План перемоги Президента Володимира Зеленського. Зосередили увагу на пунктах, що стосуються нашої оборони», — сказав Рустем Умєров.

Він нагадав, що системи ППО SAMP-T, які надала Італія, надійно захищають українські міста від російських ракетних та дронових атак, що дозволяє забезпечувати безпеку та продовжувати розвиток економіки.

Також міністри обговорили можливість збільшення італійських інвестицій в український оборонно-промисловий комплекс. Важливим напрямом є створення українсько-італійських оборонних підприємств, адже Україна має значний промисловий потенціал.

Спільна мета — збільшення виробництва озброєння на українських підприємствах. Створення спільного стратегічного резерву зброї та боєприпасів також в інтересах наших партнерів.

«Окрім цього, поінформував свого італійського колегу про ситуацію на фронті та основні потреби українських Сил оборони. Маємо значні досягнення для наших військових, про які повідомимо вже незабаром», — додав Рустем Умєров.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головою Ради міністрів Італії Джорджею Мелоні і представив їй План перемоги.

Читайте нас в Telegram
«У них якщо не 200, то не воював» — на Покровському напрямку росіяни кидають вмирати своїх «одноразок»

На Покровському напрямку з появою «зеленки» ворожі штурми помітно активізувалися.

Удар по Черкащині: постраждали четверо людей, пошкоджені десятки будинків
Удар по Черкащині: постраждали четверо людей, пошкоджені десятки будинків

Російські ударні дрони атакували Черкаську область у ніч на 15 квітня. Під прицілом знову був обласний центр, як і напередодні ввечері.

Росіяни дронами атакували Київщину: пошкоджено виробниче підприємство
Росіяни дронами атакували Київщину: пошкоджено виробниче підприємство

У ніч на 15 квітня російські війська атакували Київську область дронами.

Підрозділи СБС уразили та знищили понад 1500 ворожих цілей за добу
Підрозділи СБС уразили та знищили понад 1500 ворожих цілей за добу

Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили та знищили 1544 цілі противника.

У Дніпрі ворожі дрони вдарили по адмінбудівлі й багатоповерхівці: є постраждалі
У Дніпрі ворожі дрони вдарили по адмінбудівлі й багатоповерхівці: є постраждалі

У Дніпрі внаслідок нічної атаки російських безпілотників понівечені адмінбудівля і багатоповерхівка, постраждали троє людей.

Пам’яті воїна Дмитра Церковнюка (позивний Sverchok)
Пам’яті воїна Дмитра Церковнюка (позивний Sverchok)

Захоплювався автомобілями, любив дорогу та їзду за кермом.

ВАКАНСІЇ
Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Технік із системного адміністрування, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

Стрілець

від 35000 до 100000 грн

Київ

129 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Стрілець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---