У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Армія російської федерації фактично стирає з лиця землі Торецьк у Донецькій області, використовуючи для цього всі наявні у нього засоби вогневого ураження. По міській забудові окупанти вдарили з важкої вогнеметної системи ТОС.
Про ситуацію в Торецьку в ефірі марафону «Суспільне Новини» розповіла речниця ОТУ «Луганськ» майор Анастасія Бобовнікова.
— У Торецьку ворог зараз найбільш активний. Ситуація загалом на наших напрямках — це Торецький, Краматорський, Сіверський залишається стабільно важкою. Стало трохи спокійніше біля Часового Яру, однак ця ситуація може швидко змінитися. Біля Торецька, звісно, точаться активні та важкі бої, — сказала вона.
Б’ючи по місту, ворог використовує всі наявні у нього засоби вогневого ураження.
— Місто ворог стирає артилерією й авіацією. У східних районах майже не залишилося будинків, які вцілили, тобто в яких можна було б укритися чи якось продовжувати боротися за них, — повідомила військова.
Зокрема, сьогодні окупанти вдарили по Торецьку з авіації та важкої вогнеметної системи ТОС.
— Сьогодні ворог здійснив 9 авіаударів на нашому напрямку. Окрім того, я хочу сказати, що сьогодні ворог здійснив удар з ТОС — це важка вогнеметна система. Якщо нас слухають вороги то ми вас знайдемо і вам буде непереливки, — сказала речниця.
Офіцер пояснила, що це частина комплексної тактики ворога, коли він спочатку стирає місто з лиця землі і потім іде в наступ малими штурмовими групами.
— Вони підходять комплексно, застосовують артилерію на передньому краї дуже активно, авіацією намагаються знищувати навіть наші відносно тилові міста, так наприклад Костянтинівка постійно страждає від авіаударів. Коли вони повністю стирають місто, вони заводять малі штурмові групи, які вже починають штурмувати і намагатися прорвати нашу оборону. Тобто тут комплексний підхід, — розтлумачила вона.
Анастасія Бобовнікова наголосила, що окупанти не рахують ні з власними втратами, ні з жертвами серед цивільного населення.
— Ворог не рахується з життями цивільних, не рахується з життями військових. Їм байдуже, вони хаотично обстрілюють Торецьк, знищують його з карти. Зрозуміло, що і цивільні гинуть в такій боротьбі, — сказала вона.
Раніше АрміяInform повідомляла, що ворог намагається охопити Торецьк, окупанти просунулися по вулиці Центральній, там часом у місті перебуває понад тисячу мешканців: ворог не зважає на втрати серед цивільних.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.
Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА
від 50000 до 120000 грн
Миколаїв
79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада
Медична сестра, фельдшер, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…