ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Адвокат — кат ворожої техніки. Колишній правник  за один день знищив 10 одиниць російської бронетехніки

Відео Новини
10 Жовтня 2024, 19:15
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Зараз Дмитро з позивним Адвокат — головний сержант взводу роти ударних безпілотних авіакомплексів 79 Таврійської десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, а колись був адвокатом і чиновником Кабміну.

Розповідь про бійця була оприлюднена 10 жовтня на каналі бригади.

Дмитро міг би не йти на фронт. У нього — троє неповнолітніх дітей, робота з можливістю бронювання, успішна адвокатська карʼєра.

Але з повномасштабним вторгненням він разом з родиною опинився в окупації. Після звільнення, як справжній чоловік, він одразу пішов до військкомату.

Потрапив у 79 бригаду, служив в артилерії, але потім став пілотом.

Своїми влучними скидами він не раз зупиняв ворожі штурми. А одного дня спопелив цілу колону російської техніки.

Про свою мотивацію і тонкощі успішного пілотування — «Адвокат» розповів у короткому інтервʼю:

Як повідомляла АрміяInform, воїни 79 Таврійської окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ відбили російський механізований штурм у районі Костянтинівки на Курахівському напрямку.


Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів
За чотири години — мінус 11 ждунів: артилеристи 110-ї бригади розчистили шлях для побратимів

Артилеристи 110-ї ОМБр за чотири години знищили 11 російських FPV-дронів, які перебували в засідці, забезпечивши безпечний рух українських підрозділів.

«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку
«Ми не зрозуміли, що сталося»: морпіхи зірвали російську ІПСО та взяли полонених на Костянтинівському напрямку

Розвідники 36-ї окремої бригади морської піхоти зірвали спробу російських військових провести інформаційно-психологічну операцію.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

WorkUa Лікар-травматолог

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Olx робота стрільцем А4267 10 огшбр. висока заробітна плата

від 23000 до 125000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Olx Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

WorkUa Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП