Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
До 6 років позбавлення волі засуджено жінку, яка на замовлення підпалила авто нацгвардійця на Кіровоградщині.
Про це повідомив 9 жовтня Офіс Генерального прокурора.
Мешканку Олександрії визнано винною у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ й інших військових формувань в особливий період та пошкодженні чужого майна шляхом підпалу.
Прокурори у суді довели, що засуджена приєдналася до однієї зі спільнот у Telegram. Там отримала пропозицію за гроші здійснювати у місті підпали майна військових та погодилася з метою заробітку.
На виконання завдання вона підпалила автомобіль Mitsubishi L200, який використовувався під час служби військовослужбовцем Нацгвардії України.
За це їй обіцяли надати грошову винагороду у розмірі 10 тис грн.
Інцидент стався 30 червня 2024 року пізно ввечері, коли нацгвардієць повернувся додому.
На вирок суду жінка очікувала під вартою.
Як повідомляла АрміяInform, на Сумщині та Київщині затримано паліїв авто військовослужбовців.
За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.
Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів
від 25000 до 30000 грн
Полтава
Військова частина А4759
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…