ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна готова ділитися досвідом використання зброї зі США для її покращення — заступник Міністра оборони

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Вересня 2024, 17:46

Україна готова ділитися з американськими компаніями досвідом використання їхньої зброї у протистоянні російській агресії, завдяки чому підприємства у Сполучених Штатах зможуть створювати і впроваджувати інноваційні технології її виробництва.

До збільшення кількості спільних проєктів воєнної промисловості закликав заступник Міністра оборони України Олександр Балануца у зверненні до американських оборонних компаній, членів Національної асоціації оборонних індустрій (NDIA).

Це відкриє шлях до поглиблення співпраці українських та американських компаній оборонної промисловості.

«Україна вже отримала величезний досвід використання західної зброї на полі бою. Ми готові ділитись ним для покращення характеристик озброєння. NDIA має перспективу стати інформаційним мостом між Міноборони та американськими компаніями», — запропонував американським зброярам Олександр Балануца.

Розвʼязана росією війна відкрила «слабкі місця» країн НАТО. Щонайменше, за словами представника України, йдеться про недостатні темпи виробництва озброєння та боєприпасів.

«Але ми бачимо, як ці виклики вирішуються. Готові зі свого боку до взаємодії для нарощування темпів, обʼємів і якості виробництва того, що довело ефективність на полі бою», — додав Олександр Балануца.

Він подякував американським зброярам за підтримку та внесок Асоціації у стійкість оборони України. При цьому закликав не зупинятися у розширенні форматів взаємодії та ширше співпрацювати з українськими виробниками.

Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони США оголосило про новий пакет допомоги Україні на суму $2,4 млрд у межах Ініціативи з надання допомоги Україні у сфері безпеки (USAI).

Читайте нас в Telegram
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу/відділення / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Водій кат. С (ППО, ЗСУ)

від 51000 до 71000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Військовослужбовець (зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---