ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Три колаборанти тепер арештанти: зрадникам «світить» 10 років за ґратами

Новини
25 Вересня 2024, 10:28
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До суду скеровано обвинувальні акти стосовно трьох мешканців Херсона за фактом колабораціонізму.

Про це повідомляють у Херсонській обласній прокуратурі.

Слідством встановлено, що обвинувачені під час окупації Херсона працевлаштувалися на керівні посади в окупаційній адміністрації міста.

«Навесні 2022 року один з них став так званим начальником управління правового забезпечення діяльності, інша — очолила „відділ фінансових установ соціально-культурних відносин і соціальної сфери“. Третя фігурантка стала керувати „департаментом бюджету і фінансів“», — розповідають у прокуратурі.

На займаних посадах фігуранти сприяли легалізації окупаційного режиму в незаконно створених органах, ухвалювали рішення відповідно до покладених на них повноважень.

Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки України та ДБР затримали колишнього молодшого інспектора місцевої виправної колонії, який співпрацював з рф у період окупації Херсона.

 


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Водолаз, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Бойовий медик взводу

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків, Харківська область

Інженер-електронщик БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ