Українські далекобійні удари спрямовані на об’єкти, які наповнюють бюджет держави-агресорки, постачають загарбницько-окупаційну російську армію пальним, підтримують ворожу логістику та, відповідно,…
На фронті відбулося 121 бойове зіткнення. Сили оборони спрямовують зусилля на зрив виконання російськими загарбниками планів наступу. Наші воїни завдають ворогу вагомих втрат, виснажуючи їхній бойовий потенціал.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Крім цього, противник завдав один ракетний (2 ракети), 52 авіаційних удари (зокрема, задіяв 71 КАБ) та 625 ударів дронами-камікадзе, здійснив більше 3900 обстрілів позицій наших військ.
На Харківському напрямку російські терористи чотири рази безуспішно штурмували позиції українських підрозділів в районі Вовчанська. Біля останнього триває ще один бій.
Чотирнадцять разів ворог атакував наші укріплення на Куп’янському напрямку поблизу Петропавлівки, Синьківки, Глушківки, Кругляківки, Лозової та Стельмахівки. На цей час тривають чотири боєзіткнення у районах Петропавлівки, Глушківки, Лозової та Кругляківки.
П’ять атак ворога відбивають українські воїни поблизу Макіївки, Невського та Білогорівки на Лиманському напрямку. Сім штурмових дій ворога протягом дня було зупинено неподалік Чернещини, Дружелюбівки, Новосадового та Діброви.
На Сіверському напрямку наші війська зупинили спробу противника покращити тактичне положення поблизу Виїмки. Окупанти зазнали втрат. Ще один бій у цій локації триває.
На Краматорському напрямку завершились невдачею сім спроб загарбників просунутися вперед поблизу Калинівки, Кліщіївки, Григорівки та Ступочків. Досі триває два боєзіткнення.
На Торецькому напрямку окупанти шість разів штурмували у районах Дачного, Торецька, Щербинівки та Неліпівки. Активно діяла ворожа бомбардувальна та штурмова авіація. Продовжуються бойові дії у двох локаціях — ворог тисне, намагаючись просунутись у районах Неліпівки і Щербинівки.
Інтенсивно атакує противник українських захисників на Покровському напрямку. Впродовж дня загалом здійснив 27 штурмових і наступальних дій. Найбільша активність російських окупантів зберігається в районах Маринівки та Новоторецька. Триває боєзіткнення поблизу Миролюбівки.
На Курахівському напрямку нараховується 11 бойових зіткнень. Війська рф намагалися просунутися в районах населених пунктів Гірник, Цукурине, Желанне Друге, Катеринівка та Костянтинівка.
На Времівському напрямку відбито одну атаку ворожих підрозділів, точаться три бої в районі Вугледару.
Противник активізувався на Оріхівському напрямку, де за день здійснив дві атаки неподалік населеного пункту Роботине. Успіху не мав.
На Придніпровському напрямку ворожий штурм зазнав невдачі.
На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулося.
Також у відомстві відзначили українських воїнів з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» та 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, які стійко стримують навалу переважаючих сил противника на східному фронті.
Як повідомляла АрміяInform, російські військові б’ють з важкої вогнеметної системи залпового вогню ТОС-1А «Солнцепьок» по району Агрегатного заводу, де перебувають їхні власні військові.
Міністерство оборони україни пояснило, як виробникам офіційно зареєструвати елементи озброєння та військової техніки для використання у Силах оборони.
Українські військові медики представили бойовий досвід ЗСУ на Міжнародному симпозіумі з військової охорони здоров’я MHSRS-2026 у Флориді, США.
Сапер окремого батальйону сил ТрО
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
Оператор БПЛА, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Бухгалтер, військовослужбовець
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
Українські далекобійні удари спрямовані на об’єкти, які наповнюють бюджет держави-агресорки, постачають загарбницько-окупаційну російську армію пальним, підтримують ворожу логістику та, відповідно,…