У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
У місті та навколо нього зосереджені значні сили російської армії, а багатоповерхівки міської забудови перетворені на руїни.
Про міські бої у Вовчанську в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів офіцер бригади «Рубіж» Національної гвардії України Володимир Черняк.
— Зараз ми потихеньку змушуємо росіян менше штурмувати і більше захищатися. Проте це не означає, що там якісь контрнаступальні дії ведуться. До широкомасштабних контрнаступальних дій ще доволі далеко, так як все ж таки росіяни мають перевагу в живій силі та в озброєнні, — сказав він.
Вовчанськ практично повністю зруйновано, що ускладнює дії як бійцям Сили оборони, так і загарбникам.
— Вовчанськ майже повністю знищений, це не грає на користь жодній зі сторін, оскільки укриттів стає все менше і менше. Вуличні ж бої — це здебільшого переховування та маневри, які відбуваються майже постійно від будівлі до будівлі, навіть за кожен під’їзд можна воювати тиждень, — пояснив військовий.
Утім, зазначив він, ситуація повільно, але неухильно схиляється на користь українських захисників, хоча говорити про якісь значні успіхи зарано.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на півночі Харківщини окупантів змусили відмовитись від штурмових дій — ворог евакуює втрати та перегруповується.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…